Mükemmelliğe Giden Yol

Silikon kılıf kullanıcılarının vazgeçilmez iPhone X aksesuarı haline gelecektir. Ayrıca dış yüzeye takılabilen renkli polikarbon çerçeveler telefonunuza mükemmel bir görünüm kazandıracaktır. Silikon bölümün iç yüzeyinde bulunan darbeyi dağıtabilen noktalı dokusu en sert darbelerde karşı bile telefonunuzu korurken telefonunuzun kaymasını önleyecektir. Crystal Bumper ile hissettiğiniz yumuşak doku elinizin rahatlamasını sağlayacak ve terlemesini önleyecektir.

 

Çift Katmanlı Sistem

Çift katmanlı yapısı ve şeffaf yumuşacık dokusu ile Crystal Bumper hem iPhone X’inizi etkin korur hem de telefonunuzun tasarımını ortaya çıkarmasını sağlayacaktır. Crystal Bumper iPhone X Kılıf 2 katmandan oluşmaktadır. İlk katman güvenliği sağlayan silikon iç yüzeydir, şeffaf ve yumuşaktır. 2. katman ise polikarbon çerçeveden oluşur ve cihazını darbelere karşı korur.

 

İnce ve Hafif

Crystal Bumper telefonunuz ile son derece uyumludur. Tuşlarda mükemmel hassasiyet ve telefon girişlerine kusursuz erişim sağlayabilirsiniz. Ağırlığı sadece ise 30 gramdır. Özel dizayn edilen Verus kılıfın köşeleri hava yastığı örnek alınarak tasarlanmıştır. Telefonların kırılmasına neden olan darbelerin yüzde doksanı köşelerden gelmektedir. Elinizden kayarak düşen cep telefonunuz, köşelerinde ki Air Space özelliği sayesinde artık kırılmayacak.

Özellikler

  • İnce tasarım
  • Hafiflik sadece 30 gram
  • Tutuş kolaylığı
  • Şeffaf Yapı
  • Dayanıklı Malzeme
  • Air Space özelliği
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım

PUANLAR

Genel Puan

3.7
1 2 3 1 1

1 kere puanlandı.

Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 1 2 3 4
1
Özellikler
1 2 3 4 5
5
Yorumlar
Süperiş
1 2 3 1 1
Enes k. 01 Ekim 2018

Süpero alo kullanıo

Yorum faydalı mı? 2 2
Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
1
Özellikler
1 2 3 4 5
5
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Sert Plastik

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın