Yüksek Koruma

Kılıfınızın yumuşak iç yüzeydeki ağ dokusu ve kanalları ile darbeleri yok eder. 1.3 milimetre olan kenar payı ile iPhone 7 ekranının darbelerde yüzey ile temas etmesini engeller.

 

Darbe Emici Katmanlı Yapı

Polikarbon aşınmaz ve sert dış yüzey telefonunuzu canlı renkleri ile göz kamaştırıcı hale getirecektir. Darbe emici olarak özel dizayn edilmiş TPU yumuşak doku Air Space Özelliği ve darbe emici kanalları ile iç yüzeydeki ilk katmanı oluşturur.

 

Air Space Özelliği

Özel dizayn edilen Verus kılıfın köşeleri hava yastığı örnek alınarak tasarlanmıştır ve bu sayede elinizden kayarak düşen cihazlarınız korunmuş olacaktır. Milimetrik hassasiyetle tasarlanan Verus Yüksek Korumalı Kılıf; kulaklık girişine kolaylıkla ulaşmanızı sağlar.

 

Stant Özelliği

iPhone 7 Yüksek Korumalı kılıf stant özelliğine sahiptir. Kolay açılabilen yapısı, metal malzemesi ve mıknatıslı tutma özelliği ile kullanıcı dostudur. Stant özelliği sayesinde videolarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Özellikler

  • Ultra İnce
  • Katmanlı yapı
  • Örümcek iç doku
  • Dayanıklı malzeme
  • Stand özelliği
  • Air Space özelliği
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Sert Plastik

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın