Minimal Dizayn

iPhone 6/6s için mükemmelliğe giden yol, Crystal Mixx kılıflar, minimalistik tarzda dizayn edilmiştir. Şeffaf kılıf ile iPhone 6/6s’inizin arka yüzeyi ve markası dışarıdan net olarak görünecektir. Kusursuz inceliği ve hafifliği ile Crystal Mixx kılıf yumuşak TPU kenarları ile de mükemmel koruma sağlar.

Air Space Özelliği

Özel dizayn edilen Verus kılıfın köşeleri hava yastığı örnek alınarak tasarlanmıştır. Telefonların kırılmasına neden olan darbelerin yüzde doksanı köşelerden gelmektedir. Elinizden kayarak düşen cep telefonunuz, köşelerinde ki Air Space özelliği sayesinde artık kırılmayacak.

Tam Koruma

0.3 milimetre uzunluğundaki dış kenar payı ile iPhone 6/6s’in ekranı yüzeyle asla temas etmez, darbelere engel olur. Size tarz ve şıklık sağlarken iPhone 6/6s için kullanım konforu sağlayacaktır.

Özellikler

  • İnce tasarım
  • Şeffaf yapı
  • Ultra hafif
  • Dayanıklı malzeme
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın