Elmas Kenar Kesim

Verus iPhone 6/6s Crystal Bumper kılıfınızın eşsiz tasarımı, kenarlarına elmas kesim uygulanarak mükemmel hale getirilmiştir.

Mükemmelliğe Giden Yol

Çift katmanlı yapısı ve şeffaf yumuşacık dokusu ile Crystal Bumper hem iPhone 6/6s’inizi etkin korur hem de telefonunuzun tasarımını ortaya çıkarmasını sağlar. Güvenliği sağlayan silikon iç yüzeydedir, şeffaf  ve yumuşaktır. Dış yüzeye takılabilen renkli polikarbon çerçeveler telefonunuza mükemmel bir görünüm kazandıracaktır.

Üstün Koruma

Silikon bölümün iç yüzeyinde bulunan, darbeyi dağıtabilen noktalı dokusu, en sert darbelere karşı bile telefonunuzu korurken telefonunuzun kaymasını önleyecektir. Crystal Bumper ile hissettiğiniz yumuşak doku elinizin rahatlamasını sağlayacak ve terlemesini önleyecektir.

Bağlantı Noktalarına Kusursuz Erişim

Crystal Bumper telefonunuz ile son derece uyumludur. Tuşlarda mükemmel hassasiyet ve telefon girişlerine kusursuz erişim sağlayabilirsiniz.

İnce ve Hafif

Özel dizayn edilen Verus kılıfın köşeleri hava yastığı örnek alınarak tasarlanmıştır. Telefonların kırılmasına neden olan darbelerin yüzde doksanı köşelerden gelmektedir. Elinizden kayarak düşen cep telefonunuz, köşelerinde ki Air Space özelliği sayesinde artık kırılmayacak. Ağırlığı sadece ise 30 gramdır.

Özellikler

  • Ağrılık: 30 gr
  • İnce Tasarım
  • Tutuş Kolaylığı
  • Şeffaf Yapı
  • Ultra Hafif
  • Dayanıklı Malzeme Cihazın
  • m noktalara kolay ulaşım

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın