Metalin gücü

Metal çerçevenin gücünü Verus Metal korumalı kılıf ile hissedin. Elmas kesimli gerçek alüminyum çerçevenin, eşsiz dizaynı ile göz kamaştırıcı olacaktır. Alüminyum ve TPU malzemenin mükemmel kombinasyonu Metal korumalı kılıflara ilham vermiştir.

Ultra Koruma

Yumuşak TPU iç yüzey dokusu ve kanalları ile darbeleri yok eder. 0.5 milimetre kenar payı ile iPhone'unuzun ekranı yüzeylere asla temas etmez. İnce ve fit tasarımı ile tüm slotlara ve tuşlara kusursuz erişim sağlarsınız.

Katmanlı Yapı

Alüminyum elmas kesimi şekillendirilmiş mükemmel renklerde ki aşınmaz metal çerçeveler göz alıcıdır. Darbe emici olarak özel dizayn edilmiş TPU yumuşak doku, Air Space özelliği ve darbe emici kanallar telefonunuzu kavrayarak ilk katmanı oluşturur.

Air Space Özelliği

Özel dizayn edilen Verus kılıfın köşeleri hava yastığı örnek alınarak tasarlanmıştır. Telefonların kırılmasına neden olan darbelerin yüzde doksanı köşelerden gelmektedir. Elinizden kayarak düşen cep telefonunuz, köşelerinde ki Air Space özelliği sayesinde artık kırılmayacak.

Özellikler

  • Ultra ince
  • Katmanlı yapı
  • Dayanıklı malzeme
  • Elmas kesim alüminyum
  • Air Space özelliği
  • Metal dış yüzey

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın