Sıradışı Tasarım

Verus Sürgülü kılıf ile iPhone'unuzun ön yüzeyi ve ekranı da koruma altında. Birbirinden bağımsız olarak ön ve arka yüzeyi kaplayan kılıfı, birlikte fonksiyonel biçimde kullanılabilirsiniz.

 

Kızaklı Ön Kapak

Ekranı kaplayan kızaklı ön kapağı kaydırarak arayan numarayı kontrol edebilirsiniz. Pencere özelliği sayesinde hem gelen aramaları kolayca cevaplayabilir hem de konuşma sırasında kılıfı çıkartmanıza gerek kalmaz. iPhone'unuzun ekranını ve ön kamerasını kullanmak istediğinizde tek yapmanız gereken, ön yüzeyi kaplayan kılıfı çıkartıp kızak özelliği ile desteklenmiş arka yüzey üzerine geçirmek.

 

Ekranınız da Koruma Altında

Kızaklı ön kapak sayesinde, telefonunuzun ön yüzeyinin yere temas etmesi durmunda da koruma sağlayarak ekranınızı kırılmalara karşı korumuş olursunuz.

İsterseniz Stand Yapın

Sürgülü ön kapağı stand konumuna getirerek videolarınızı rahatça izleyebilirsiniz.

Özellikler

  • Mükemmel tasarım
  • Sürgülü yapı
  • Stand Özelliği
  • Dayanıklı Malzeme
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım
Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Sert Plastik

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın