Sadelik ve Mükemmelliğe Giden Yol

Çift katmanlı yapısı ve şeffaf yumuşacık dokusu ile Crystal Bumper hem iPhone'unuzu etkin korur hemde telefonunuzun tasarımını ortaya çıkarmasını sağlayacaktır. Güvenliği sağlayan silikon iç yüzeydir, şeffaf-transparandır ve yumuşaktır.

Güçlü Koruma

Silikon bölümün iç yüzeyinde bulunan darbeyi dağıtabilen noktalı dokusu en sert darbelere karşı bile telefonunuzu korurken telefonunuzun kaymasını önleyecektir. Kristal Bumper ile hissettiğiniz yumuşak doku elinizin rahatlamasını sağlayacak ve terlemesini önleyecektir.

Ultra İnce ve Hafif

Crystal Bumper telefonunuz ile son derece uyumludur. Tuşlarda mükemmel hassasiyet ve telefon girişlerine kusursuz erişim sağlayabilirsiniz. Ağırlığı sadece 30 gramdır.

Air Space özelliği

Özel dizayn edilen Verus kılıfın köşeleri hava yastığı örnek alınarak tasarlanmıştır. Telefonların kırılmasına neden olan darbelerin yüzde doksanı köşelerden gelmektedir. Elinizden kayarak düşen cep telefonunuz, köşelerinde ki Air Space özelliği sayesinde artık kırılmayacak.

Özellikler

  • İnce tasarım ve hafiflik sadece 30 gr
  • Tutuş kolaylığı
  • Şeffaf yapı
  • Ultra hafif
  • Dayanıklı malzeme
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım
YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın