Güçlü Koruma

Kılıfınızın 0.5 milimetre olan kenar payı ile Galaxy S8'inizin ekranı düşmelerde ve darbelerde yüzeylere asla temas etmez.

 

İnce ve Fit Tasarım

Yumuşak iç yüzeydeki ağ dokusu ve kanalları ile darbeleri yok eder. İnce ve fit tasarımı ayrıca tüm slot ve tuşlara kusursuz erişim imkanı tanır.

 

Air Space Özelliği

Özel dizayn edilen kılıfınız köşeleri hava yastığı örnek alınarak tasarlanmıştır. Telefonların kırılmasına neden olan darbelerin yüzde doksanı köşelerden gelmektedir. Elinizden kayarak düşen cep telefonunuz, köşelerinde ki Air Space özelliği sayesinde artık kırılmayacak.

Özellikler

  • Ağırlık 36 gr
  • Boyut 6.49 x 3.10 x 0.46 mm
  • Ultra ince
  • Katmanlı yapı
  • Örümcek iç doku
  • Air space özelliği

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Sert Plastik

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın