Şık Tasarım ve Güçlü Koruma

Galaxy Note 8 için mükemmelliğe giden yol, Single Fit kılıfınız minimalistik tarzda dizayn edilmiştir. HairLine özelliği ile saç çizgileri cihazınızın estetik bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. İnceliği ve hafifliği ile Single Fit kılıfınız sert PC (Polycarbonate) kenarları ile mükemmel koruma sağlar.

Air Space Özelliği

Özel tasarlanmış Verus kılıfın köşeleri hava yastığı örnek alınarak tasarlanmıştır ve bu sayede elinizden kayarak düşen cihazlarınız korunmuş olacaktır. Milimetrik hassasiyetle tasarlanan Single Fit; cihazınızın USB enerji alanı, akıllı kalem deliği ve kulaklık girişine kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Soft Cover (TPU), darbe emici olarak özel tasarlanmış olup TPU yumuşak ağ dokusu, Air Space özelliği ve darbe emici kanallar ile Galaxy Note 8'inizi kavrayarak ilk katmanı oluşturur.

Özellikler

  • İnce tasarım
  • Tutuş kolaylığı
  • Hafiflik sadece 38 gram
  • Dayanıklı malzeme 
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım
  • Air Space özelliği
  • Darbelere karşı üstün koruma

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın