İnce ve Hafif

Galaxy Note 8 için, sert şeffaf arka gövde ile beraber yumuşak çerçeve mükemmel bir koruma kombinasyonu oluşturur. Şeffaf ve sert gövde ile Galaxy Note 8’inizin logosu net bir şekilde ortaya çıkar. Ses ve güç düğmeleri üzerindeki yumuşak tuşlar Note 8’inizin ile tam uyumludur. Kullanmadan önce gövdeyi koruyan ön ve arka yüzeyde bulunan koruyucu filmleri çıkarmayı unutmayınız.

Mükemmelliğe Giden Yol

Galaxy Note 8 için mükemmelliğe giden yol, Crystal Touch kılıflar, minimalistik tarzda dizayn edilmiştir. Şeffaf kılıf ile Galaxy Note 8'inizin arka yüzeyi ve markası dışarıdan net olarak görünecektir. Crystal Touch kılıfınız yumuşak TPU kenarları ile de mükemmel koruma sağlar.

Özellikler

  • İnce tasarım
  • Tutuş kolaylığı
  • Şeffaf Yapı
  • Hafif
  • Dayanıklı Malzeme
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın