Güçlü ve İnce Derinin Göz Okşayıcı Dokusu

Telefonunuzun ön yüzeyini de korumak aynı zamanda derinin o mükemmel duygusu ile keyif sürmek istiyorsanız, Verus Dandy Layered kılıf serisi sizin için tasarlanmış diyebiliriz. Verus Dandy Layered iPhone 7 Plus çoklu kart cepleri ile hayatınızı kolaylaştırır.

Ultra İnce ve Hafif

Dandy Layered üzerinde 3 adet kart cebinin yanı sıra bir adet uzun ve geniş kart cebi bulunmaktadır. Kılıf kapalı konumda iken ön yüzeydeki hoparlör deliği sayesinde konuşmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Mıknatıslı Kilit Sistemi

Özellikle deri kılıf seven kullanıcıların ve iş dünyası çalışanlarının vazgeçilmez aksesuarı olacaktır. Kilit sistemi, mıknatıslı yapısı ve telefonunuzun ön yüzeyini saran kilit sistemi ile ön kapağın açılmasına engel klips telefonunuzu güvende tutarken şık bir görüntü oluşturur.

2 Rengin Kombinasyonu

Yumuşak ve kaliteli deri materyalden üretilmiş dikiş izleri, renk kombinasyonu, kaliteli deri ve profesyonel işçilikle hazırlanmış olan Verus Dandy Layered iPhone 7 Plus kılıfı elinize alır almaz yüksek kaliteyi hissedeceksiniz.

Özellikler

  • Kart cebi ve cüzdan
  • Suni deri kılıf
  • Ultra hafif
  • Dayanıklı malzeme
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın