Hayatınızı Kolaylaştırır

iPhone 7’iniz için mükemmel ayrıntılar ile tasarlanan Verus Damda Slide kılıfları ile sürekli kullandığınız kredi kartlarınız, kartvizit ya da mini kimlikler her an elinizin altında. Tasarım harikası olan "Kart Saklama" bölümü iki adet kart taşıma kapasitesine sahiptir. Günlük hayatta cüzdan taşımak istemediğinizde Damda Slide kılıf çok işinize yarayacak.

Rahat Kullanım

Sürgülü ve kolay açılabilen "Kart Saklama" bölümü ile Verus Damda Slide oldukça incedir. 0.5 milimetre olan dış kenar payı ile ekranınız yüzey ile asla temas etmez.

Katmanlı Yapı

Polikarbon aşınmaz ve sert dış yüzey telefonunuzu canlı renkleri ile göz kamaştırıcı hale getirecektir. Darbe emici olarak özel dizayn edilmiş TPU yumuşak doku Air Space Özelliği ve darbe emici kanalları ile iç yüzeydeki ilk katmanı oluşturur.

Air Space Özelliği

Özel dizayn edilen Verus kılıfın köşeleri hava yastığı örnek alınarak tasarlanmıştır. Telefonların kırılmasına neden olan darbelerin yüzde doksanı köşelerden gelmektedir. Elinizden kayarak düşen cep telefonunuz, köşelerinde ki Air Space özelliği sayesinde artık kırılmayacak.

Özellikler

  • Kayan Arka Kapak
  • Kart Haznesi
  • Ultra Hafif
  • Air Space özelliği
  • Dayanıklı Malzeme
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın