Birbirinden Şahane Desenler

Türk kültürünün zengin ve şık desenleri her an, her yerde yanınızda olacak. Turkcell T40 Lale deseniyle renklendirilmiş kılıfınızı Turkcell T40’a kolayca takın ve kullanıma başlayın. T40 dışarıdan gelecek her türlü hasara karşı muhteşem şıklıkla koruma altında.

Güvenli Koruma ve Şıklık Bir Arada

Turkcell T40 Kılıfınız sağlam malzemesi ile akıllı cihazınızı tüm dış etkenlere karşı tam güvende korumanıza yardımcı olacak. Kılıfınızın şıklığı ile çevrenizdekileri etkilerken, güvenlik ve fonksiyonel kullanımı hayatınıza dahil edebilirsiniz. Turkcell T40 kılıfınız akıllı cihazınıza yepyeni bir görünüm katıyor ve şahane görünümü ile şıklığınızı katlıyor olacak.

Türk Kültürünün Muhteşem Motifleri ile Birlikte

  • Turkcell T40 Türk Motiflerinin derin felsefe ve tarihi ile şıklığınıza şıklık katacak.
  • Lale, Osmanlı'nın her döneminde çok sevilen bir çiçek olmuştur. Dönemin edebiyatında, padişah kaftanlarında ve çinilerde sıkça karşımıza çıkan bir motiftir. Lale Osmanlılar için o kadar önemlidir ki bir döneme adını bile vermiştir.

Özellikler

  • Tüm kontrol noktalarına tam erişimlidir. 
  • Lisanslı Turkcell ürünü

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazaları ve Turkcell İletişim Merkezleri'nde de bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın