Nano UPS

Gelişmiş teknolojiye sahip olan Nano Ups, modem, Dect Telefon (Teknik özellikleri ile uyumlu) ve güvenlik kamerası gibi cihazlara şebeke elektriği kesildiğinde güç sağlamak üzere tasarlanmıştır. Nano Ups adaptör yerine DC kaynak olarak da kullanılır. İnternet keyfi için Nano UPS’i rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Adaptöre Dönüştürme

İhtiyacınıza göre ayarlanabilir çıkış gerilim seçenekleri mevcuttur. Nano UPS bu sayede aşağıda belirtilen gerilim ve amper değerlerinde bir adaptöre dönüşebilmektedir.

 

Batarya Kapasitesi

Nano UPS’in içerisinde 6000mAh Li-Polymer batarya bulunmaktadır. Belirtilen batarya ile modeminize yaklaşık 6 saate kadar çalışma imkanı kazandırılabilirsiniz.

 

Batarya Şarjı Döngü Sayısı

Li-Polymer batarya yaklaşık 500 defa şarj kapasitesine sahiptir.

 

Batarya Şarj Süresi

Hızlı şarj özelliği sayesinde yaklaşık 8 saat içerisinde şarj etme imkânı sunar.

Özellikler

  • Giriş: 100-240 VAC 0.3A MAX
  • Çıkış: 5 V DC 2A, 6 V DC 2A, 9 V DC 1.3A, 12V DC 1A
  • Kapasite: 6000mAh
  • Akü: Li-Polymer
  • Akü Şarj Döngü Sayısı: 500 defa
  • Akü Şarj Süresi: 8 saat
  • Yük Koruması: >%100 >15saniye
  • Kısa Devre Koruması: Evet
  • Boyutlar: 120 x 72 x 39 mm
  • Ağırlık: 265 gr

PUANLAR

Genel Puan

5
1 2 3 4 5

1 kere puanlandı.

Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
5
Özellikler
1 2 3 4 5
5
Yorumlar
Ürünü Modem Adaptörü Olarak kullanıyorum
1 2 3 4 5
Muhammed m. 13 Kasım 2018

Merhabalar ürünü modem adaptörü olarak kullanıyorum modem maalesef zamanında düşünmediğim için bilgisayardan farklı bir odada kurulu ve bilgisayarıma takılı UPS den faydalanamıyorduk. Elektrik gittiğinde bilgisayarım çalışsa da modem maalesef çalışmıyordu ve elektriğin gidip gelmesi gibi durumlarda modemler bundan maalesef etkileniyorlar. Bu ürünü aldım kullanıyorum çok memnunum. Tunçmatik güzel bir cihaz tasarlamış tebrik ederim. Oldukça nazik görünüşü ile dolap arkasına sığabiliyor tavsiyendir

Devamını Gör
Yorum faydalı mı? 4 1
Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
5
Özellikler
1 2 3 4 5
5

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın