İnteraktif Tasarım

Line Interactive çalışan UPS’ler kendilerine bağlı bilgisayarları ve elektronik cihazları doğrudan şebekeden gelen elektrikle besler. Şebekeden gelen voltaj düştüğünde ya da yükseldiğinde ise içinde bulunan trafo vasıtasıyla bağlı olduğu yüklere uygun voltajda elektrik sağlar. Elektrik kesildiğinde ise UPS’e bağlı olan yükleri aküsünden besler.

 

Güvenli CPU Kontrolü

Digitech Eco bütün işlevlerini doğru ve zamanında yapabilmek için yüksek hızlı CPU ile donatılmıştır. Yüksek hızlı CPU, UPS'in güvenli çalışması; aşırı yük, aşırı voltaj, düşük voltaj korumalarını yönetir. Böylece, Digitech Eco eşsiz bir güvenilirlik kazanır.

Koruma Özellikleri

Digitech Eco’nin sahip olduğu birçok elektronik koruma özelliği sayesinde kullanım ömrünün uzaması sağlanmıştır. Örnek olarak; kazara Digitech Eco'nuzu aşırı yüklerseniz otomatik olarak yükü algılar ve herhangi bir hasar oluşmadan kendini kapatarak korumaya alır. Aynı şekilde, düşük ve yüksek gerilime karşı koruma da sağlar.

 

Otomatik Voltaj Regülasyon Fonksiyonu

Digitech Eco sahip olduğu geniş voltaj aralığında çalışan trafosu sayesinde bir voltaj regülatörü olarak da görev yapar. Eğer şebekeden gelen voltaj çok yüksekse veya düşükse, voltajı en uygun seviyeye getirerek bağlı olduğu yüklere en uygun voltajı sağlar.

Kapalı Konumda Şarj Edebilme

Aküleri şarj etmek için Digitech Eco’nun fişini prize takmanız yeterlidir.

 

Cold Start

Digitech Eco şebeke elektriğinin olmadığı durumlarda da doğrudan akülerden çalıştırılabilme özelliğine sahiptir.

Şarj Süresini %50 Kısaltan Hızlı Şarjör

Birçok UPS akülerini ancak 8-10 saatte şarj edebilirken, Digitech Eco akülerini yaklaşık 4 saatte doldurarak, elektrik kesintilerinin sık yaşandığı bölgelerde güvenli bir kullanım sağlar.

USB Haberleşme Portu ve Yazılım

RJ11/45 koruma portu ile Digitech Eco, Power Surge'lerine karşı data-modem hattınızı ve telefon hattınızı koruyan porta sahiptir. Digitech Eco’ya, yazılım CD'si ve USB kablosu yardımıyla USB portundan bilgisayarınız aracılığıyla bağlanabilir, güncel durumu hakkında bilgi edinebilir ve şebeke kesildiğinde nasıl davranacağını programlayabilirsiniz. Bu programa göre şebeke elektriği kesildiğinde seçiminize göre sıralı bir şekilde önce bilgisayarınızı daha sonrada kendini kapatır.

Özellikler

 • Kapasite: 2000 VA/1200 W
 • Giriş Voltajı: 220/230/240 VAC
 • Giriş Voltajı Aralığı: 162-265 VAC
 • Çıkış Voltajı Aralığı: ± %10
 • Transfer Süresi: 2-6 msn, 10 msn maksimum
 • Dalga Şekli: Simüle edilmiş sinüs
 • Akü: 12 V 9 Ah x 2
 • Şarj Süresi: % 90 kapasiteye 4-6 saat
 • Boyutlar: 392 x 177 x 211 mm
 • Nem: 0-40°C sıcaklıkta 0-90% bağıl nem (yoğunlaşmayan)
 • Gürültü Seviyesi: <40 dB

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın