İnce ve Hafif Tasarım

Telefonlarınız şarjsız kalmasın. Taşınabilir şarj aletinizin ince ve hafif kart tasarımı sayesinde dilediğiniz yere götürebilir ve telefonunuz elinizdeyken bile cihazınızı şarj edebilirsiniz.

 

Hızlı Şarj

2500 mAh kapasiteye sahip olan şarj cihazınızın 1 amperlik çıkışı sayesinde telefonunuzun hızlı şekilde şarj olmasını sağlayabilirsiniz.

Led Güç Göstergesi

Taşınabilir şarj cihazınızın üzerinde bulunan Led güç göstergesi sayesinde ne kadar dolu olup olmadığını görebilirsiniz. 

 

Rahat Kullanım

İnce yapısıyla her yere sığabilecek boyutta olan taşınabilir şarj aletinizi cebinizde taşıyabilir ve şarjınızın azaldığı anlarda sizin kurtarıcınız olmasını sağlayabilirsiniz.

Güvenli Şarj Devre Koruması

Cihazınızın içinde bulunan güvenli şarj devre koruması ile güven içinde telefonlarınızı şarj edebilirsiniz.

Özellikler

  • 2.500mAh yüksek kapasite batarya
  • Paketten çıktığı anda kullanıma hazır
  • İnce ve hafif tasarım
  • Toplam 1A çıkış ile hızlı şarj
  • LED güç göstergesi
  • Micro – USB Kablosu
  • Güvenli şarj için devre koruması

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın