Taşıma Klipsli Akıllı Bluetooth Kulaklık

İş hayatının yoğunluğunda, direksiyon başında yolculuk yaparken ya da kollarınızla ağır bir yük taşırken telefonla sorunsuzca konuşabilmeniz için Talker Taşıma Klipsli Akıllı Bluetooth Kulaklık size yeter. Kolay taşınabilmesi için kıyafetlere takılabilir klipsle tasarlanan bu kulaklık, muhteşem ses kalitesi ve patentli pil teknolojisiyle yüksek performans sunuyor.

Elleriniz Özgür Kalsın

Otomatik cevaplama ve sonlandırma özelliğiyle tasarlanan Talker Taşıma Klipsli Akıllı Bluetooth Kulaklık, gelen çağrıları yuvasından çıkarıldığı zaman otomatik olarak yanıtlar, yuvasına yerleştirildiği zaman da çağrıyı sonlandırır. Böylece kucağınızda çocuğunuzu taşırken, yolculuk esnasında veya acil durumlarda cep telefonunuzu tutmak için kollarınızı kullanmanıza gerek kalmaz.

Mükemmel Ses Teknolojisi

Kulağınızda takılı kalan modellerin aksine klipsli yuvasına yerleştirerek kulağınızın yorulmasını önleyen klipsli kulaklık, DSP3 ses teknolojisini kullanır. Bu teknoloji ile iki yönlü maksimum netlik sağlayarak HD ses standardını yakalar. İş ile ilgili önemli telefon görüşmelerinizde ses problemi yaşamanızın da önüne geçer.

Enerjisini Daima Korur

Patentli teknolojisi ile 4.5 saate kadar konuşma süresi sunan Talker Taşıma Klipsli Akıllı Bluetooth Kulaklık, otomatik uyku ve uyanma özelliklerine de sahiptir. Böylece kullanamadığınız zamanlarda kulaklık kendini uyku durumuna alarak enerjiden tasarruf etmenizi sağlar.

Tek Cihaz İki Telefon

100 güne kadar bekleme süresi sunan kulaklığınızı aynı anda 2 farklı telefonla eşleştirme şansına da sahipsiniz. Hem kişisel işleriniz için kullandığınız telefonunuzu hem de şirket telefonunuzu bu Bluetooth kulaklık ile eşleştirerek tek cihaz üzerinden ikisine de bağlanabilirsiniz. Ayrıca uyumlu teknolojisi ile iPhone ekranından kulaklığınızın pil seviyesini de kontrol etme imkanınız da bulunuyor.

Özellikler

 • Materyal: ABS
 • Bluetooth Versiyonu: v3.0
 • Bekleme süresi: 100 saate kadar
 • Konuşma süresi: 4.5 saate kadar
 • Uyumluluk: Akıllı telefonlar
 • Kolay taşıma için kıyafetlere takılabilir klipsli tasarım
 • Yuvasından kaldırıldığında çağrıları otomatik olarak yanıtlar, geri koyulduğunda sonlandırır
 • Pil tasarrufu için şarj yuvasına koyulduğunda otomatik olarak uykuya geçer, kaldırıldığında uyanır
 • Aynı anda 2 telefon ile eşleştirilip kullanılabilir
 • İki yönlü maksimum netlik için DSP3 teknolojisi kullanır ve HD ses standardını destekler
 • Pil seviyesi iPhone ekranında görüntülenebilir
 • 4.5 saate kadar konuşma ve 100 saate kadar bekleme süresi

YORUM YAZIN
 1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın