9 Kat Daha Güçlü

Ekstra dayanıklılık için sıradan ekran koruyuculara göre 9 kat daha güçlüdür.

Kavisli Kenarlar

Gelişmiş görüntü kalitesi için ultra şeffaf materyalden üretilen AirGlass, özel kavisli kesim kenarlar camın ekran ile bütünleşmesini sağlar.

Optimum İncelik

Cam hissi veren optimum incelikteki tasarım ile harika bir dokunma deneyimi sunarken, sadece 0.33 mm inceliğinde olması sayesinde de ekranınızı kalınlık katmadan korur.

Özellikler

  • Ekstra dayanıklılık
  • Ultra şeffaf materyal
  • Özel kavisli kesim kenarlar
  • Cam hissi veren optimum incelik
  • Sadece 0.33 mm inceliğinde

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Ekran Kaplama Türü 2D
  2. Ekran Koruyucu Tipi Cam

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın