3’ü 1 Arada Kablosuz Şarjlı Akıllı Telefon Tutucu

Qi uyumlu akıllı telefonunuzu tutucuya yerlestirdiginizde şarj olurken güvenli yolculuğun tadına varın ve sadece yola odaklanın. Dahil edilen aksesuarlar ile araç camına, gösterge tablosuna veya hava menfezlerine takabilirsiniz.

Ayarlanabilir Sabitleme Kıskacı

Seyir halindeyken yapılan ani frenler ya da hızlı kalkışlar telefonunuz için risk oluşturmasın. Ayarlanabilir sabitleme kıskacı telefonunuzu sıkıca kavrar ve seyir halindeyken güvende olmasını sağlar.

Akıllı Telefon Düğmelerine ve Konektörlerine Kolay Erişim

Çok önemli bir çağrıya cevap vermeniz gerekti ya da konuşmaya müsait olmadığınız bir anda telefonunuz çalmaya başladı. Akıllı telefon düğmelerine ve konektörlerine kolay erişim sağlayan Premium araç tutucusu sayesinde hızlı hareket edebilecek ve kolayca anlık tepkiler verebileceksiniz.

Ayarlanabilir Açı ve 360 Derece Döndürülebilir

Telefonunuzun ekranını kendi görüş açınıza göre ayarlayabilme ayrıcalığını yaşayın. Boyunuza ya da koltuğunuzun konumuna göre telefonunuzu kolayca takip edebileceğiniz şekilde konumlandırabilirsiniz.

Akıllı Telefonunuzu Kolayca Çıkarmanız İçin Kilit Açma Düğmesi

Aracınızdan inerken ya da trafikte beklerken yapmanız gereken acil telefon işlemlerinde telefonunuzu tek elle hızlıca çıkartabilir ve vakit kazanabilirsiniz.

Navigasyon, Müzik Çalma ve Eller Serbest Görüşmeler İçin İdealdir

Bilmediğiniz bir adrese doğru giderken ya da trafik yoğunluğuna bakarken navigasyonu göz ucuyla rahatça takip edebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları telefonunuz üzerinden kolayca açabilir ya da ellerinizi direksiyondan kaldırmadan telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Özellikler

  • Kablo: 1 Adet Micro USB Sarj Kablosu Dahil
  • Giriş Gücü: 5V/2A (Önerilen Değer: 10W/2A)
  • Çıkış Gücü: 5W
  • Korumalar: Kısa Devre Koruması, Düşük ve Yüksek Akım Koruması
  • Kablolu ve Kablosuz şekilde cihazlarınızı şart etme özelliği

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın