Dokun ve Şarj Et

Evinizdeki veya ofisinizdeki kablo karmaşası tarihe karışacak. Tek yapmanız gerek akıllı telefonunuzu tabana yerleştirerek cihazınız kendiliğinden şarj olmaya başlayacak. Bu sayede hem kablo dolanması gibi sorunları ortadan kaldıracaksınız hem de şarj esnasında telefonunuza piriz etrafında uygun yer arama zahmetinden kurtulacaksınız.

 

Qi Kablosuz Şarj Desteğine Sahip Akıllı Telefonlarla Uyumlu

Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için büyük kolaylık sağlayacak bir şarj cihazına sahip olabilirsiniz. Qi kablosuz şarj desteğine sahip bütün telefonları şarj edebilen Trust şarj cihazını telefonunuzu değiştirdiğinizde de rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

LED Şarj Göstergesi

Şarj cihazınızın doluluk seviyesini gece ve gündüz rahatlıkla kontrol edebilmenizi sağlar. Bu sayede gerektiği anda dolum yapabilirsiniz ve hiçbir zaman şarj sıkıntısı yaşamazsınız.

 

FOD'li Akıllı Güvenlik Tasarımı

FOD’nin açılımı Foreign Object Detection’dır, yabancı cisimlerin algılanmasını sağlayan yeni nesil bir teknolojidir. Bu sayede metal kısımlarda oluşabilecek zararlar önlenir ve cihazınız hep güvende olur.

Özellikler

 • Giriş Tipi: Micro USB
 • Giriş Gücü: 5V/1A (2A Tavsiye Edilen)
 • Kablosuz Şarj Fonksiyonu: Var
 • Kablosuz Şarj Teknolojisi: Qi kablosuz şarj uyumlu
 • Maksimum Çıkış Gücü: 5W
 • Yabancı Cisim Algılama: Var
 • Korumalar: Yüksek akım ve Kısa devre koruması
 • Uyumluluk: Qi (Kablosuz şarj teknolojisini destekleyen tüm cihazlar)
 • Boyutlar: 92x92x10 mm
 • Micro USB kablo dahildir

PUANLAR

Genel Puan

2.7
1 2 1 1 2

1 kere puanlandı.

Tasarım
1 2 3 1 2
3
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 1 2
3
Özellikler
1 2 1 2 3
2
Yorumlar
?
1 2 1 1 2
Sancar Kemal D. 19 Kasım 2018

Huawei P20 modelinde kullanabiliyor muyuz?

Yorum faydalı mı? 72 77
Tasarım
1 2 3 4 5
3
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
3
Özellikler
1 2 3 4 5
2
Genel Özellikler
 1. Kablo Var
Bağlantı Arayüzleri
 1. Bağlantı Tipi Micro USB
Pil & Güç Yönetimi
 1. Şarj Gücü 5V

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın