Dokunmatik Pede Sahip Multimedya Klavye

Tek bir ürün ile neleri değiştirebildiğinizi fark edin. Evinizde bulunan USB girişine sahip neredeyse tüm teknolojik ürünleriniz artık çok daha kullanışlı. Sabah işiniz için bilgisayarınızda; akşam akıllı TV’niz ve hafta sonları arkadaşlarınızla oyun konsollarınızda kullanın.

Kolay ve Hızlı

Sadece masaüstü veya dizüstü bilgisayaınız ile değil akıllı TV’niz veya oyun konsolunuz ile de yapmak istediğiniz herşey artık çok daha kolay.

Kompakt ve Hafif Tasarım

İhtiyac duydugunuz her yere rahatlıkla taşıyabileceginiz; tasarımıyla da yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz klavyeniz ile artık yaptığınız iş ve etkinlikler daha eğlenceli hale gelecek.

Rahat Yazmanız İçin

Parmaklarınızı klavyenin üzerine koyduğunuzda kullanım rahatlığını hissedebilmeniz için mükemmel dizilim ve tuş hissiyatı.

10 Metre Kablosuz Kullanım Mesafesi

Masa başında olmadan bilgisayarınızı kontrol edebilir, kablo toparlama ya da temizleme gibi zahmetli işlerle uğraşmazsınız. 10 metreye kadar erişim sağlayan klavyeniz ile koltuğunuzdan ya da yatağınızdan bilgisayarınıza ulaşabilme ayrıcalığını yaşayın.

Tak ve Çalıştır

Bir kez tanımlama ile Micro USB alıcı ile Bluetooth’lu cihazınızı bağlayın. İşiniz bittiğinde tek tuş ile kapatmanız yeterli olurken, tekrar ihtiyaç duyduğunuzda tek yapmanız gereken yine tek bir tuşa dokunmak.

Özellikler

  • Kablosuz Erişim Alanı: 10 Metre
  • Kablosuz Erişim Protokolu: RF 2.4GHz
  • Otomatik Uyku Modu: Var
  • Batarya: 2 x AAA (Dahildir)
  • Batarya Ömrü: 3 aya kadar
  • Medya Tuşları: Var
  • Ağırlık: 327 gr
  • Tuş Sayısı: 88
  • Uyumluluk: Akıllı TV, Diz Üstü, PC veya oyun konsolları
  • Batarya dahildir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın