Bilgisayarlarınızdaki Görüntüyü Aktarın

Mevcut bİlgisayar veya laptoplarınızın boyutlarında takılıp kalmadan evde ve işyerinde yüksek çözünürlükte yapmanız gereken herşeyi TV veya perdeye rahatlıkla aktaracaksınız.

Alternatif girişler

Alternatif girişler sayesinde aynı anda bilgisayarınızı şarj edebilir, görüntülerinizi dilediğiniz ortama aktarabilir hem de bu görüntüleri sağlayacak kaynakları bilgisayarınıza bağlayabileceksiniz. USB3.1 (5 Gbps) portunu anlık bellek sürücüsü, kamera veya akıllı telefon/tablet gibi cihazlarınızı bağlamak üzere kullanabilirsiniz.

USB 3.0 ve USB 2.0 Çevre Birimleri ile Uyumlu

Eski USB girişlerinizden Trust Hub sayesinde en hızlı verimi alacak, veri aktarım hızındaki farkı hissedeceksiniz.

Type-C İle Uyumlu

Yeni nesil Type-C girişli tüm cihazlarınıza alternaif girişler eklemek Trust Hub sayesinde artık oldukça kolay. DisplayPort alternatif moduna sahip olan tüm USB Type-C’ler ile uyumludur.

Yüksek Güçlü Şarj

Sınırları zorlamaya ve denediğinizde bırakamayacağınız bir deneyim yaşamaya hazırlanın. Dosyaları aktarırken ve şarjınızın dolmasını beklerken geçen zaman artık çok daha kısa. Yüksek güçlü şarj (3A/60W'a kadar) için Power Delivery 2.0'ı destekler.

Özellikler

  • Masa üstü bilgisayarınızı HDMI'si etkinleştirilmiş bir ekran/TV ile büyütün
  • USB3.1 (5 Gbps) portunu anlık bellek sürücüsü, kamera veya akıllı telefon/tablet gibi cihazları bağlamak üzere kullanın
  • Eskiden kalma USB 3.0 ve USB 2.0 çevre birimleri ile de uyumlu
  • DisplayPort alternatif moduna sahip bütün USB Tip-C'lerde çalışır
  • MacBook'unuzu, HDMI ve USB3.1 kullanımı ile aynı anda şarj edin
  • Yüksek güçlü şarj (3A/60W'a kadar) için Power Delivery 2.0'ı destekler

PUANLAR

Genel Puan

5
1 2 3 4 5

2 kere puanlandı.

Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
5
Özellikler
1 2 3 4 5
5
Yorumlar
Hiç Düşünmeden Alın.
1 2 3 4 5
Emre A. 11 Aralık 2018

Merhaba. Ürünü alalı yaklaşık 5 gün oldu. kullandığım cihaz Sansung Galaxy Note 9. Type-c bağlantısı yaparak telefonumu birebir televizyondan görebiliyorum. görüntüde ve seste zerre kadar sapma olmuyor. oyunlarda ve videolarda 10 üzerinden 10 alacak bir cihaz.

Devamını Gör
Yorum faydalı mı? 3 0
review.has.order
review.has.order.text
Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
5
Özellikler
1 2 3 4 5
5

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın