Uzatılabilir Kavrama Yeri

Telefonunuzu kapağıyla birlikte bile sıkıca tutmak için tasarlanmış güçlü uzatılabilir tutucu, seyir halindeyken telefonunuzun hep güvende olmasını sağlar. Uzatılabilir kavrama yeri sayesinde hava akışını engellemez.

 

Bütün Araç Hava Menfezleriyle Uyumlu

Her türlü araç havalandırmasına uyar ve çizilmelerin önüne geçer. Bu sayede aklınız telefonunuzda kalmaz ve rahatça yola odaklanabilirsiniz.

 

Kolay Erişim

Kolayca saklayabilmeniz ve yanınızda taşıyabilmeniz için tasarlanmıştır. Araç değiştirdiğinizde ya da kiraladığınızda telefonunuzu rahatça kullanabilmenizi sağlar.

 

Eller Serbest

Bilmediğiniz bir adrese doğru giderken ya da trafik yoğunluğuna bakarken navigasyonu göz ucuyla rahatça takip edebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları telefonunuz üzerinden kolayca açabilir ya da ellerinizi direksiyondan kaldırmadan telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Özellikler

  • Uyumluluk: 50 - 83 mm arasında genişliğe sahip cihazlar ile uyumlu
  • Boyutlar: 90x65x30 mm

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Telefon Tutuş Türü Sıkıştırmalı

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın