5 Gbps Hızlı Veri Transferi

Yedekleme yaparken, film ya da yüksek boyutlu veri transferi yaparken yaşadığınız vakit kayıplarını en aza indirebilirsiniz.

 

Type-C Konektör

Özellikle ulaşması zor yerlerdeki USB’lere bağlanırken ya da karanlıkta USB bağlantısı yapmaya çalışırken güçlük çekeriz. Ters çevrilebilen Tip-C konektörü sayesinde her yönden kolayca takabilme rahatlığını yaşayın.

 

Bilgisayar ve Şarj Cihazlarında Standart USB Portuna Bağlantı

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan standart USB portlarının tümüyle uyumlu olan kablonuz sayesinde birçok bilgisayar ya da şarj cihazına kolayca bağlanabilirsiniz.

 

Type-C Uyumlu Tüm Cihazlarla Kullanılabilirlik

Teknolojik cihazlar çoktan hayatımızın vazgeçilmez birer parçası oldular ve sahip olduğumuz ürünlerin sayısı da giderek artıyor. Tek bir kablo ile tüm akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, aksesuar ya da diğer cihazlarınıza bağlanabilme rahatlığına sahip olabilirsiniz.

 

Güvenilir ve Esnek Tasarım

Yaşanan kablo sorunları elektronik cihazlarınızın pil ömrünün kısalmasına hatta cihazlarınızın bozulmasına neden olabilmektedir. Güvenilir ve esnek tasarımı sayesinde yaşanabilecek kablo sorunları riskini en aza indirgeyen Trust kabloyu güvenli bir şekilde uzun süreler kullanabilirsiniz.

 

USB 3.1 Nesil 1

USB standartlarının üçüncü büyük revizyonu olan USB 3.0, USB 3.1 Nesil 1 olarak yeniden adlandırılmıştır. Trust kablo ile USB 3.1 Nesil 1 ve aşağısı tüm sürümlerle kolayca bağlantı sağlayabilirsiniz.detayyyyy

1 Metre Kablo Uzunluğu

Veri transferi yaparken ya da telefon, tablet, mp3 player gibi cihazlarınızı şarj ederken 1 metreye kadar rahat bağlantı kurabilme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Özellikler

  • Uç 1: USB-C
  • Uç 2: USB –A
  • USB Versiyon: 3.1 Nesil 1
  • USB Hızı: 5 Gbps
  • Kablo Uzunluğu: 100 cm
  • Kablo Stili: Yuvarlak
  • Maksimum Güç Desteği: 15W (5V/3A)
  • Data Transfer Desteği: Var
  • Uyumluluk: Tablet/Telefon ve Aksesuarlar

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın