Cihazlarınızı Mümkün Olan En Yüksek Hızda Şarj Etmek İçin Otomatik Algılar

Günlük hayatın içerisinde en sık yaşadığımız sorunlardan bir tanesi de şarj bitmesidir. Özellikle dışarıya çıktığımızda akıllı cihazlarımızın şarjının bitmesi bizi zor duruma düşürür. Telefon ya da tabletinizi mümkün olan en yüksek hızda şarj eden Trust Quick Charge 2.0 şarj aletiniz ile hız kazanın ve hiçbir işinizden geri kalmayın.

Qualcomm QuickCharge 2.0 Uyumlu Cihazlar İle Hızlı Şarj

Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen cep telefonlarının kullanım oranı her geçen gün artıyor. Birçok işimizde kolaylık sağlamasının yanında sevdiklerimizle olan iletişimimizi de onlar sağlıyor. Telefonunuz Qualcomm QuickCharge 2.0 uyumlu ise Trust şarj cihazı sayesinde ultra hız kazanır ve priz olan her yerde çok kısa sürede telefonunuzu şarj edebilme ayrıcalığını yaşarsınız. Bu sayede hiçbir işiniz aksamaz ve sevdiklerinizle doya doya görüşebilirsiniz.

Tabletlerin Hızlı Şarj Edilmesi

Tabletler için uzun süren şarj süreleri günlük hayatın içerisinde ciddi vakit kayıplarına neden olabiliyor. iPad ürünlerini 12W, Samsung Galaxy tabletleri ise 10W hızda şarj edebilen Trust şarj cihazı sayesinde hız kazanın ve hiçbir işinizden ya da eğlencenizden geri kalmayın.

Şarj Sürenizi Yarı Yarıya Düşürün

Tek bir şarj aleti ile mp3 player ya da taşınabilir şarj cihazı gibi uyumlu olan tüm elektronik cihazlarınızı şarj edebilme ayrıcalığını yaşayın. Üstelik cihazının hızlı şarj olabilme özelliği varsa şarj süresini yarı yarıya düşürebilirsiniz. Diğer cihazlarınızı hızlı biçimde 10W veya normal hızda 5W şarj eder.

Kompakt ve Düz Tasarım

Çantanızda, bavulunuzda ya da cebinizde rahatça taşıyabilmeniz için tasarlanmıştır. Kablodan bağımsız olarak taşınabilir ve az yer kaplar.

Aşırı Yük ve Kısa Devre Korumalı

Kullandığınız prizde fark etmediğiniz sorunlar olabilir ya da şarj esnasında şehir şebekelerinde voltaj değişiklikleri yaşanabilir. Trust şarj ünitesi karşılaşabileceğiniz aşırı yük ve kısa devre sorunlarına karşı elektronik cihazlarınızı güvence altına alır, tatsız sürprizlerle karşılaşmanızı engeller.

Seyahatler İçin İdealdir

Şehirlerarası ya da uluslararası seyahatleriniz esnasında tüm akıllı cihazlarınızı tek bir batarya ile ve yüksek hızda şarj edebilme rahatlığını yaşayın.

Özellikler

 • Priz Tipi: Duvar Soket
 • Giriş Gücü: 100-240V AC 50/60 Hz
 • USB Port Sayısı: 1
 • USB Port Tipi: USB-A
 • Sarj Teknolojisi: QuickCharge 2.0/Otomatik Algılama
 • Toplam Çıkış Gücü: 15W, QC 2.0
 • Korumalar: Kısa Devre ve Yüksek Akım Korumaları
 • Uyumluluk: Tüm Marka Telefon ve Tabletler
 • Boyutlar: 63 x 46 x 44 mm
 • Ağırlık: 47 gr
 • USB kablo dahil değildir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın