Cihazlarınızı Mümkün Olan En Yüksek Hızda Şarj Etmek İçin Otomatik Algılar

Çoğu zaman evden dışarı çıkmadan önce, saatlerce telefon ya da tabletimizin şarj olmasını bekleriz. Trust Quick Charge 2.0 sayesinde şarj için vakit kaybetmenize gerek kalmaz. Aracınızla giderken telefonunuzu ya da tabletinizi kolayca şarj edebilirsiniz. Elektronik cihazlarınızın batarya özelliklerini otomatik olarak algıladığı için mümkün olan en yüksek hızda şarj eder ve size vakit kazandırır.

 

Qualcomm QuickCharge 2.0 Uyumlu Cihazlar İle Hızlı Şarj

Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen akıllı telefonlarının kullanım oranı her geçen gün artıyor. Birçok işimizde kolaylık sağlamasının yanında sevdiklerimizle olan iletişimimizi de onlar sağlıyor. Telefonunuz Qualcomm Quick Charge 2.0 uyumlu ise Trust şarj cihazı sayesinde ultra hız kazanır ve priz olan her yerde çok kısa sürede telefonunuzu şarj edebilme ayrıcalığını yaşarsınız. Bu sayede hiçbir işiniz aksamaz ve sevdiklerinizle doya doya görüşebilirsiniz.

 

Tabletlerin Hızlı Şarj Edilmesi

Tabletler için uzun süren şarj süreleri günlük hayatın içerisinde ciddi vakit kayıplarına neden olabiliyor. iPad ürünlerini 12W, Samsung Galaxy tabletleri ise 10W hızda şarj edebilen Trust şarj cihazı sayesinde hız kazanın ve hiçbir işinizden ya da eğlencenizden geri kalmayın.

 

Şarj Sürenizi Yarı Yarıya Düşürün

Tek bir şarj aleti ile mp3 player ya da taşınabilir şarj cihazı gibi uyumlu olan tüm elektronik cihazlarınızı şarj edebilme ayrıcalığını yaşayın. Üstelik cihazının hızlı şarj olabilme özelliği varsa şarj süresini yarı yarıya düşürebilirsiniz. Diğer cihazlarınızı hızlı biçimde 10W veya normal hızda 5W şarj eder.

 

Kompatk Tasarım

Ultra Kompakt tasarımı sayesinde hem çok az yer kaplayan hem de tüm otomobil güç prizlerine uyan Trust şarj cihazı ile hiçbir zaman şarj sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Araba değiştirdiğinizde ya da bir başkasının arabasıyla seyahat ettiğinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Aşırı Yüklenme ve Kısa Devre Koruması

Otomobil güç prizinizde olabilecek, fark edemeyeceğiniz olası sorunlar akıllı cihazlarınız için tehdit oluşturmasın. Trust şarj cihazı karşılaşabileceğiniz aşırı yük ve kısa devre sorunlarına karşı elektronik cihazlarınızı güvence altına alır, tatsız sürprizlerle karşılaşmanızı engeller.

Özellikler

 • Priz Tipi: Araç
 • Giriş Gücü: 12/24V DC
 • USB Port Sayısı: 1
 • USB Port Tipi : USB-A
 • Şarj Teknolojisi: Quick Charge 2.0/Otomatik Algılama
 • Toplam Çıkış Gücü: 15W, QC 2.0
 • Korumalar: Kısa Devre ve Yüksek Akım Korumaları
 • Uyumluluk : Tüm Marka Telefon ve Tabletler
 • Boyutlar: 59 x 24 x 24 mm
 • Ağırlık: 20 gr
 • USB kablo dahil değildir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. Hızlı Şarj Özelliği Var
 2. Kablo Yok
Bağlantı Arayüzleri
 1. USB Port Sayısı 1
Pil & Güç Yönetimi
 1. Şarj Gücü 15V

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın