Düz ve Dolaşmayan Kablo

Çantanızda, masanızda ya da çoklu prizlerin etrafında oluşan kablo dolaşmasının önene geçebilirsiniz. Yumuşak lastik kaplamalı, düz ve dolaşmayan kablo sayesinde hem yaşam alanlarınızdaki karmaşayı önleyecek hem de kablonuzu uzun süreler güvenle kullanabileceksiniz.

 

Micro USB Girişi Olan Tüm Cihazlarla Uyumlu

Yeni bir akıllı telefona geçtiğinizde ya da farklı telefona sahip arkadaşınızın şarjı bittiğinde Trust kabloyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek bir kablo ile telefonunuzu, tabletinizi, mp3 player’ınızı şarj edebilir ya da veri aktarımı sağlayabilirsiniz.

 

Kablonuz Hep Sizinle

Günümüzde en sık yaşanan sorunlardan bir tanesi de şarjın bitmesidir. Özellikle dışarıdayken priz ya da uyumlu şarj aleti bulmak güç oluyor. Laptopların USB portuna, USB şarj cihazlarına veya taşınabilir şarj cihazlarına kolayca bağlanabilmenizi sağlayacak Trust kablo ile dilediğiniz her yerde akıllı telefonunuzu kolayca şarj edebilirsiniz.

 

1 Metre Kablo Uzunluğu

Telefonunuzu şarj ederken ya da bilgisayarınıza yedekleme yaparken işlemin bitmesini beklemenize gerek yok. 1 metre kablo uzunluğu sayesinde telefonunuzu tüm işlemler esnasında rahatça kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 1 Metre
  • Uyumluluk: Micro USB
  • Kablo Tipi: Düz
  • Tüm Micro USB üzerinden şarj olan cihazlarla uyumludur

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Kablo Uzunluğu 1 m
Bağlantı Arayüzleri
  1. Bağlantı Tipi Micro USB

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın