Hava Koşullarına Dayanıklı

Katı maddeler hava sıcaklığına göre genleşebilir ya da büzüşebilir. Özellikle bisiklet ya da motosiklet gibi açık havada seyahat ettiğiniz araçlar sıklıkla ani ısı değişimlerine maruz kalmaktadır. Hava koşullarına dayanıklı Trust telefon tutucu, 5.7 inçe kadar tüm telefonları güvenle sabitler, telefonunuz her an güvende olur.

Bisiklet ve Motosikletler İçin Uygundur

Rüzgarı yüzünde hissetmeyi seven bisiklet ve motosiklet tutkunları için özel olarak geliştirilmiştir. Seyir esnasında rahatlıkla telefonunuzun ekranını takip edebilir, hiçbir gelişmeyi kaçırmazsınız. Gidon çapı 20-30 mm arası olan bisiklet ve motosikletlerinize telefon tutucunuzu takabilirsiniz.

Tamamen Fonksiyonel

Telefonunuzu güvenle sabitleyip her türlü ani manevra ve ısı değişimine karşı korurken, aynı zamanda istediğiniz işlemi yapabilmenize izin verir. Gelen bir mesajı açmak ya da navigasyon kullanmak istediğinizde telefonunuzu yerinden çıkarmanıza gerek kalmaz.

Karabina Kancalı Askı İpi İçindedir

Telefonunuzu elinize almak istediğinizde karabina kancalı askı ipi ile olası düşmelere karşı önleminizi alabilirsiniz.

Özellikler

  • Uyumluluk: 5.7 inçe kadar olan telefonlarla uyumludur ve gidon çapı 20-30 mm arası olan bisiklet ve motosikletlerinize takılabilir
  • Boyutlar: 199 x 128 x 85 mm
  • Aksesuarlar: Kopuk Pedli Montaj Gidonu (2 Adet) ve Karabina Kancalı Askı İpi

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın