Düz ve Dolaşmayan Kablo

Özellikle bilgisayar masanızda ya da çantada yaşanan kablo dolaşması sorunu ortadan kaldırın. Dolaşmayı engelleyen yumuşak lastik kaplamalı kablo tasarımı hem daha düzgün bir görünüm sağlayacak hem de dolaşmış kabloları çözerken yaşadığınız vakit kaybının önüne geçecek.

 

3.5 Milimetre Girişe Sahip Olan Cihazlar ile Uyumludur

Telefonunuzu değiştirdiğinizde ya da arkadaşınızın telefonundan müzik dinlemek istediğinizde Trust kabloyu rahatça kullanabilirsiniz.

 

1 Metre Kablo Uzunluğu

Yolda müzik dinlerken telefonunuzu ya da mp3 player’ınızı rahatlıkla tüm ceplerinize koyabilir, dilerseniz çantanızda da taşıyabilirsiniz. Ayrıca bilgisayar başındayken ayağa kalkmanız ya da ekrandan uzaklaşmanız gerektiğinde kulaklığınızı çıkarmanıza gerek kalmaz.

 

Yüksek Kaliteli Altın Kaplama Uçlar

Hiçbir pürüz, parazit ya da cızırtı olmadan müzik dinlemenizi sağlayacak yüksek kaliteli altın kaplama uçlar sayesinde benzersiz bir deneyim sizleri bekliyor.

Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 1 m
  • Kablo Tipi: Düz
  • Uyumluluk : Tüm 3.5 mm girişe sahip olan cihazlar

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Kablo Uzunluğu 1 m
Bağlantı Arayüzleri
  1. Bağlantı Tipi 3.5 mm

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın