Kompakt Tasarım

Aracınızla mükemmel bir uyum yakalayacak ve kompakt tasarımı sayesinde çok az yer kaplayacak. Bu sayede yaşanabilecek takılma, çarpma gibi olumsuz durumların önüne geçeceksiniz ve seyir halindeyken de rahatça elektronik cihazlarınızı şarj edebileceksiniz.

 

Tüm Akıllı Telefon ve Tabletler ile Kullanım İçin

Arabanızla seyahat ederken farklı farklı şarj aletleriyle uğraşmanıza, karmaşa yaşamanıza gerek kalmayacak. Trust şarj cihazı tüm telefonlarla, iPohone ve iPod’larla kullanılabilir. Bu sayede yolculuk esnasında hepsini şarj edebilir ve zaman kazanabilirsiniz.

 

Lastik Kaplı Tasarım

Ürünü kolayca kavrayabilmenizi ve söküp takarken rahat hareket edebilmenizi sağlar. Ayrıca oluşabilecek elektrik kaçağı risklerine karşı her zaman güvende olursunuz.

 

Aşırı Yük ve Kısa Devre Korumalı

Otomobil güç prizinizde olabilecek, fark edemeyeceğiniz olası sorunlar akıllı cihazlarınız için tehdit oluşturmasın. Trust şarj cihazı karşılaşabileceğiniz aşırı yük ve kısa devre sorunlarına karşı elektronik cihazlarınızı güvence altına alır, tatsız sürprizlerle karşılaşmanızı engeller.

 

LED Güç Göstergesi

Gece seyahatlerinde güç göstergesini takip edebilmeniz için ışık açarak zahmete girmenize ve dikkatinizi dağıtmanıza gerek kalmaz. LED güç göstergesi sayesinde kolayca takip edebilirsiniz.

Özellikler

 • USB Port Sayısı: 1
 • USB Port Tipi: USB – A
 • Çıkış Gücü: 1A/5W
 • Ağırlık: 10 gr
 • Boyutlar: 46 x 25 x 19 mm
 • Aşırı yükleme ve kısa devre korumaları
 • Tüm akıllı telefonlar ile uyumludur
 • Şarj kablosu dahil değildir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. Hızlı Şarj Özelliği Yok
 2. Kablo Yok
Bağlantı Arayüzleri
 1. USB Port Sayısı 1
Pil & Güç Yönetimi
 1. Şarj Gücü 5V

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın