Tableti Herhangi Bir Araç Koltuk Başlığına Takmanızı Sağlar

Seyahat halindeyken tabletinizden rahatça müzik dinleyebilme, maillerinizi kontrol edebilme, film izleyebilme, oyun oynayabilme ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz. Bu sayede yolculuk yaparken işlerinizi takip edebilir ya da keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Kılıfla Birlikte Kullanılabilir

Ayarlanabilir yapısı sayesinde sırayla birden fazla tableti hem de kılıfıyla birlikte rahatça takabilirsiniz. Tabletinizi değiştirdiğinizde ya da şarjınız bitip başka bir tableti kullanmak istediğinizde bu özellik hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Güvenli ve Kolay Montaj İçin Güçlü Kelepçeler

Farklı araçlara kolayca takıp, sökebilmenizi sağlar. Ayrıca yolculuk esnasında yaşanabilecek ani fren ya da kalkışlarda tabletiniz hep güvende olur. Arabadan inerken ya da tabletinizi elinize almak istediğinizde kolayca çıkartabilir ve geri takabilirsiniz.

Özellikler

  • Uyumluluk: 11 inç'e kadar olan tüm tabletler ile uyumlu
  • Montaj Şekli: Araç Koltuk Başlığı

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın