Uzatılabilir Kavrama Yeri

Telefonunuzu kapağıyla birlikte sıkıca tutmak için tasarlanmış uzatılabilir kavrama yeri, seyir halindeyken telefonunuzun hep güvende olmasını sağlar. 6 inç ve genişliği 55-90 milimetreye kadar olan tüm akıllı telefonlarla uyumludur.

Döndürülebilen Sağlam Tıpa

Araç içerisinde oluşan çizikler hem hoş olmayan bir görüntü oluşturur hem de aracın değerini düşürür. Döndürülebilen sağlam tıpa, her türlü araç havalandırmasına uyar ve çizilmelerin önüne geçer. Bu sayede aklınız telefonunuzda kalmaz ve rahatça yola konsantre olabilirsiniz.

Kompakt Tasarım

Kolayca saklayabilmeniz ve yanınızda taşıyabilmeniz için tasarlanmıştır. Araç değiştirdiğinizde ya da kiraladığınızda telefonunuzu rahatça kullanabilmenizi sağlar.

Navigasyon, Müzik Çalma ve Eller Serbest Görüşmeler İçin İdealdir

Bilmediğiniz bir adrese doğru giderken ya da trafik yoğunluğuna bakarken navigasyonu göz ucuyla rahatça takip edebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları telefonunuz üzerinden kolayca açabilir ya da ellerinizi direksiyondan kaldırmadan telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Özellikler

  • Her türlü araç havalandırmasına takılır
  • Uyumluluk: 6 inç'e kadar olan telefonlar ile uyumludur
  • Boyutlar: 189 x 84 x 36 mm

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın