En İyi Anları Yakalayın

En iyi anlarınızı yakalamak hiç bu kadar keyifli ve kolay olmamıştı. Zorlu ve macera dolu anlarınızı bile aksiyon kameranıza bağlayabileceksiniz. Trust Urban Aksiyon Kameraları Kiti ile video ve fotoğraflarınızı mükemmel anılara çevirin. Aksiyon kameranızı yürüyüş, kayak veya dağ bisikleti gibi her türden dış mekan etkinliğine rahatça götürebileceksiniz.

Göğüs Monteli Kemer ve Kafa Bandı

Beden ölçülerinize göre en iyi konforda kafa bandınız ve göğüs monteli kemeriniz ile aksiyon kameranızın uyumu; bulunduğunuz ortamı siz seyrederken, kayıt ve fotoğraf çekmek çok eğlenceli bir duruma dönüşecek.

Klipsli Bağlantı

Üzerinizde bulunan herhangi bir çanta veya montunuza mükemmel kavrama sağlayan klips tutacağınızı takmanız yeterlidir. 360 derece dönebilme ve ayarlanabilir açıları ile macera dolu anlarınızdan hiç birşey kaçırmayacaksınız.

Özellikler

  • Aksiyon kameranızı yürüyüş, kayak veya dağ bisikleti gibi her türden dış mekan etkinliğine götürmek için mükemmel kit
  • Tüm GoPro kameralarıyla uyumludur
  • Desteklenen diğer markalar: Sony, JVC, Rollei, Contour, Drift ve diğerleri
  • Diğer aksiyon kamerası markalarını desteklemek için üniversal vida adaptörleri (3 Adet) ve GoPro kameraları için parmak vidalar (3 Adet) olmak üzere kutunun içersine dahildir
  • Göğüs monteli koşum ve kafa bandı: En iyi konfor için ölçüsü ayarlanabilir
  • Klipsli bağlantı: 360 derece dönebilme, ayarlanabilir yön ve açı

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın