480 Mbps Yüksek Hızlı Veri Transfer

Yedekleme yaparken, film ya da yüksek boyutlu veri transferi yaparken yaşadığınız vakit kayıplarını en aza indirebilirsiniz.

Ters Çevrilebilir Type C Konektörü

Özellikle ulaşması zor yerlerdeki USB’lere bağlanırken ya da karanlıkta USB bağlantısı yapmaya çalışırken güçlük çekeriz. Ters çevrilebilen Type C konektörü sayesinde her yönden kolayca takabilme rahatlığını yaşayın. Günümüzde en yaygın olarak kullanılan standart USB portlarının tümüyle uyumlu olan kablonuz sayesinde birçok bilgisayar ya da şarj cihazına kolayca bağlanabilirsiniz.

Diğer Cihazlar ile Birlikte Kullanılabilir

Teknolojik cihazlar çoktan hayatımızın vazgeçilmez birer parçası oldular ve sahip olduğumuz ürünlerin sayısı da giderek artıyor. Tek bir kablo ile tüm akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, aksesuar ya da diğer cihazlarınıza bağlanabilme rahatlığına sahip olabilirsiniz.

Güvenilir ve Esnek Tasarım

Yaşanan kablo sorunları elektronik cihazlarınızın pil ömrünün kısalmasına hatta cihazlarınızın bozulmasına neden olabilmektedir. Güvenilir ve esnek tasarımı sayesinde yaşanabilecek kablo sorunları riskini en aza indirgeyen Trust kabloyu güvenli bir şekilde uzun süreler kullanabilirsiniz.

USB 2.0 ve Aşağı Sürümlerle Uyumlu

USB standartlarının ikinci büyük revizyonu olan USB 2.0 Trust kablo ile USB2.0 ve aşağı tüm sürümlerle kolayca bağlantı sağlayabilirsiniz.

1 Metre Kablo Uzunluğu

Veri transferi yaparken ya da telefon, tablet, mp3 player gibi cihazlarınızı şarj ederken 1 metreye kadar rahat bağlantı kurabilme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Özellikler

  • Uç 1: USB C
  • Uç 2: USB A
  • USB Versiyon: 2.0
  • USB Hızı: 480 Mbps
  • Kablo Uzunluğu: 100 cm
  • Kablo Stili: Yuvarlak
  • Maksimum Güç Desteği: 15W (5V/3A)
  • Data Transfer Desteği: Var
  • Uyumluluk: Tablet/Telefon ve Aksesuarlar

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın