Hafif ve Silikonlu Kulak Tıkacı

Kulağınızda hiçbir ağırlık ya da rahatsızlık hissetmeden uzun süreler kullanabilmenizi sağlar. Bu sayede müzik keyfiniz hiç bölünmez ve uzun süren telefon konuşmaları yapabilmenize olanak sağlar.

Esnek Kauçuk Kulak Kancaları

Kulaklığın sabit olarak yerinde durmasını sağlar. Bu sayede araçla yolculuklarda ya da fiziksel hareketlerde kulaklığınız asla düşmez. Müzik keyfiniz ya da telefon görüşmeleriniz bölünmez.

10 Metreye Kadar Kablosuz Erişim Mesafesi

Kablo rahatsızlığı ve karmaşası hissetmeden müzik dinleyebilme ve telefon görüşmesi yapabilme ayrıcalığını yaşayın. 10 metreye kadar erişim sağlayan kulaklığınızı telefonunuz çantanızdayken ya da şarjdayken de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yerleşik Mikrofon

Araba kullanırken ya da yürüyüş yaparken telefonunuz çalmaya başladı. Yerleşik mikrofon sayesinde telefonu kulağınıza götürmeden rahatlıkla görüşmenizi yapabilirsiniz. Hem işlerinizden geri kalmazsınız hem de üstün ses kalitesi sayesinde sevdiklerinizle doyasıya konuşabilirsiniz.

Arka Plan Gürültü Azaltma Özelliği

Gürültülü bir ortamda bulunan aile bireyiniz, arkadaşınız ya da müşterinizle telefon görüşmesi yapmanız gerekti. Arka plan gürültü azaltma özelliği sayesinde karşınızdaki kişinin sesini daha rahat duyabilir ve sağlıklı iletişim kurabilirsiniz.

Şarj Edilebilir

Kulaklığınızı şarj edebilmek için uyumlu kablo aramanıza ve ekstra masraf yapmanıza gerek kalmaz. Ürün paketinde bulunan USB kablo ile kulaklığınızı rahatça ve güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Dâhili Kumanda

Çağrıyı yanıtlamak için telefona uzanmanıza gerek yok. Dâhili kumanda sayesinde kulaklığınız üzerinden gelen çağrıyı kabul edebilir ya da görüşmeyi sonlandırabilirsiniz. Ayrıca aynı kumanda üzerinden sıradaki şarkıya geçebilir, müziği durdurabilir ya da ses seviyesini düzenleyebilirsiniz.

6 Saate Kadar Oynatma Süresi ve 2 Farklı Boyda Ekstra Kulak Tıkacı

Tam dolu şarj edildiğinde 6 saate kadar kesintisiz müzik keyfi yaşamanızı ya da telefon konuşması yapmanızı sağlar. Özellikle yolculuklar esnasında ya da dışarıda geçireceğiniz bir günde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Olası düşme ya da rahatsızlık hissetme sorunlarını ortadan kaldırır. Kulaklığınızı kendi kulağınıza en uygun tıkaç boyunu seçerek uzun süreler, hiçbir rahatsızlık hissetmeden kullanabilirsiniz.

Özellikler

 • Uyumluluk: Tüm Bluetooth Cihazlar (A2DP)
 • Güç Girişi: Micro USB
 • Maksimum Batarya Ömrü: 6 saate kadar
 • Kulaklık Tipi: Kulak İçi
 • Frekans Aralığı: 20 – 20.000Hz
 • Direnç: 32 Ohm
 • Kulaklık Boyutu: 15 mm
 • Bağlantı: Kablosuz
 • Bluetooth Versiyon: 4.1
 • Kablosuz Erişim Mesafesi: 10 Metreye kadar
 • Bluetooth Profilleri: A2DP/HSP/HFP/AVRCP
 • Mikrofon: Var
 • Agirlik: 41 gr
 • Dahili Micro USB kablo

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın