Uzaktan Kumandalı Deklanşör

Öz çekimlerinizi daha geniş bir açıyla ve daha net bir şekilde çekilebilirsiniz. Tek bir parmağınızı kullanarak, kalabalık bir ekibi hiçbir titreme olmadan çekebilirsiniz.

Kablosuz Çekim

Kablo takma derdi olmadan, çubuğu Bluetooth ile akıllı telefonunuza bağlayarak anında çekime hazır hale getirebilirsiniz. Akıllı telefonunuz ister iOS olsun ister Android, ek bir mobil uygulamaya ihtiyaç duymadan çekime hazırsınız.

Katlanır Tasarım

En güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilmeniz için her türlü çantaya sığacak formdadır. Teleskopik ve katlanabilir tasarımı sayesinde gittiğiniz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz.

Şarj Edilebilir Pil

Cihazınıza uygun şarj kablosu aramanıza ve ekstra harcama yapmanıza gerek kalmaz. Ürün kutusunda bulunan USB şarj kablosu ile kolayca şarj işlemini yapabilirsiniz.

Dayanıklı Tasarım

Her yere yanınızda götürebileceğiniz öz çekim çubuğunuzun dayanıklı yapısı sayesinde olası darbelere karşı içiniz rahat olacak ve aynı zamanda lastik kulpu ile elinizdeyken tam bir tutuş hakimiyeti sağlayarak çubuğu düşürme tehlikesinin önüne geçeceksiniz. Çubuğu bileğinize geçirerek yaşanabilecek ufak çarpışmalara ve sarsıntılara karşı önleminizi alabilirsiniz.

Özellikler

  • Bağlantı Tipi: Bluetooth
  • Bluetooth Versiyon: 2.0
  • Uyumluluk: Andorid 4.0 ve üstü/iOS 4.0 ve üstü
  • Uyumlu Modeller: 6 inçe kadar tüm akıllı telefonlar
  • USB şarj kablosu ve bilek kayışı dahildir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın