Yüksek Hızlı Veri Transferi İçin 3 Adet 3.1 Gen 1 USB Port

Sınırları zorlamaya ve denediğinizde bırakamayacağınız bir deneyim yaşamaya hazırlanın. Dosyaları aktarırken geçen zaman artık çok daha kısa.

 

Sabit İnternet Bağlantısı İçin Ethernet Port

Yeral ağları kullanmak isteyip Ethernet portunuz olmadığından kullanamıyorsanız Trust Olıa ile artık sorunu ortadan kaldıracaksınız.

 

Kompakt Tasarım

Kusursuz tasarımı ile dilediğiniz yere taşıma olanağı sağlarken, bulunduğunuz ortamda rahatlıkla kullanabilecek ve kompakt boyutuna göre mükemmel işlevselliği fark edeceksiniz.

 

Her Tür USB Cihazı İçin Yeterli Alan

Kablolarınızı bağlamak için yeterli USB girişi alanına sahip olmadığınız anlarda Trust Oıla’nın size sunduğu 3 USB girişi sayesinde cihazlarınızı aynı anda bağlayabileceksiniz.

Özellikler

  • Sürücü Gereksinim: Hayır
  • USB Port Sayısı: 3
  • USB Versiyon: 3.1 Gen 1
  • Ethernet Port Sayısı: 1
  • Ethernet Port Hızı: 100 Mb/s
  • Güvenlik: Kısa Devre Koruması
  • Kablo Uzunluğu: 20 cm

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Kablo Uzunluğu 20 cm
Bağlantı Arayüzleri
  1. USB Port 3
Bağlantılar
  1. Ethernet Portu Var

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın