Güçlü Manyetik Tutucu

Telefonlarınızı kapaklarıyla birlikte bile sıkıca tutmak için tasarlanmış güçlü manyetik tutucular, seyir halindeyken telefonlarınızın hep güvende olmasını sağlar.

 

Sürücü ve Yolcu İçin İkili Paket

Dilerseniz iki cihazınızı aynı anda veya yanınızdaki arkadaşınızın cihazı ile birlikte telefonlarınıza kolay ulaşım sağlayabilceksiniz.

 

Tüm Akıllı Telefon Bağlantılarına Kolay Erişim

Bilmediğiniz bir adrese doğru giderken ya da trafik yoğunluğuna bakarken navigasyonu göz ucuyla rahatça takip edebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları telefonunuz üzerinden kolayca açabilir ya da ellerinizi direksiyondan kaldırmadan telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Özellikler

  • Uyumluluk: Tüm Akıllı Cep Telefonları
  • 2 Siyah Yuvarlak ve 2 Siyah Dikdörtgen Metal Plakalar Dahildir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Telefon Tutuş Türü Mıknatıslı

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın