Rahat Tuş Yerleşimi

Zamana karşı yarıştığınız o anlarda ideal tuş takımına sahip olmak büyük avantaj sağlar. Trust klavye tüm beklentilerinizi en hızlı karşılayacak ve rahat tuş basımı sayesinde klavye başında geçirdiğiniz zamanın kalitesi arttıracak.

 

Hafif Yer Tasarruflu Klavye Tasarımı

Bilgisayar masanızın etrafındaki karmaşayı azaltmak istiyorsanız Trust klavye tam size göre. Yer tasarrufu sağlamak için tasarlanmıştır. Size daha rahat hareket edebilecek alan bırakır.

13 Multimedya Fonksiyon Tuşu

Tam ihtiyacınız olduğu gibi mükemmel tasarımlı Trust Nado klavyede eksiklik bulabileceğiniz hiç bir şey olmayacak. Fonksiyon tuşları ile kolay ulaşım imkanları da sizinle. (iPhone ve iPad için 8 Windows fonksiyon tuşu da dahil 13 tuş)

Makas Tipi ve Düşük Profil Yalıtımlı Tuşlar

Parmaklarınızı klavyenin üzerine koyduğunuzda kullanım rahatlığını hissedebilmeniz için mükemmel dizilim ve tuş hissiyatı.

Bluetooth 3.0 ve 10 Metre Kablosuz Erişim Mesafesi

Masa başında olmadan bilgisayarınızı kontrol edebilir, kablo toparlama ya da temizleme gibi zahmetli işlerle uğraşmazsınız. 10 metreye kadar erişim sağlayan Trust klavye ile koltuğunuzdan ya da yatağınızdan bilgisayarınıza ulaşabilme ayrıcalığını yaşayın.

Açma ve Kapatma Düğmesi

Bir kez tanımlama ile ekstra bir vericiye ihtiyaç duymadan Bluetooth’lu cihazınızı bağlayın. İsiniz bittiğinde tek tuş ile kapatmanız yeterli olurken, tekrar ihtiyaç duyduğunuzda tek yapmanız gereken yine tek bir tuşa dokunmak.

Özellikler

 • Kablosuz Erişim Alanı: 10 Metre
 • Otomatik Uyku Modu: Evet
 • Batarya: 2 x AAA (Dahildir)
 • Batarya Ömrü: 6 aya kadar
 • Medya Tuşları: Var (iOS: 13, Android: 9, Windows: 8)
 • Ağırlık: 293 gr
 • Uyumluluk: Tablet ve telefonlarla uyumlu
 • Batarya Dahildir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. Klavye Tipi Standart
 2. Aydınlatma Yok
 3. Bilek Desteği Yok
 4. Nümerik Tuşlar Yok
 5. RGB Yok
 6. Dili İngilizce Q
Bağlantı Arayüzleri
 1. Bağlantı Kablosuz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın