10 Metre Kablosuz Erişim Mesafesi

Kulaklığınızı hiçbir kablo sınırlaması ve dolaşma, takılma gibi sorunlar olmaksızın kullanma rahatlığını yaşayabilirsiniz. Bluetooth ile 10 metreye kadar erişim özgürlüğüne sahip olun ve müzik zevkinizi kablo sınırlarının ötesine taşıyın.

Müzik ve Telefon Görüşmeleri İçin

Artık yanınızda iki kulaklık taşımanıza gerek kalmayacak. Tek bir kulaklıkla hem kaliteli müzik dinleyebilecek hem de rahatça telefon görüşmelerinizi yapabileceksiniz.

USB ile Şarj Edilebilir

Kulaklığınıza uygun pil arama zahmetine katlanmanıza gerek yok. USB ile şarj edilebilen kulaklığınızı prizden ya da bilgisayarınızdan rahatça şarj edebilirsiniz.  

Dahili Mikrofon

Masanızda ya da çantanızda kulaklık ve mikrofon ayrı ayrı yer işgal etmesin. Dahili mikrofon özelliği sayesinde hem alan kazanın hem de her an rahatça konuşabilme özgürlüğünü yaşayın.

Kablolu Kullanım

Günlük hayatın içerisinde kablo karmaşası olmadan rahatlıkla müzik keyfini yaşayabilirsiniz. Şarj imkanınız olmadığı yerlerde ise 3,5 mm kulaklık çıkışı aracılığıyla kablo kullanabilir ve üstün ses kalitesini kesintisiz yaşayabilirsiniz.

Konforlu Yapı

Konforlu yapısı sayesinde uzun süreler rahatça kullanabileceğiniz Trust kulaklığınızı hiçbir zaman yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Ayarlanabilir başlık bandı ve dönebilir kulaklık tasarımı ile kendi fiziksel özelliklerinize uygun hale getirebileceksiniz.

Medya Düğmeleri

Müzik dinlerken birden telefonunuz çalmaya başladı. Telefonunuzu cebinizden çıkartmak için uğraşmanıza gerek yok, kulaklığınızın üzerinde bulunan düğmeye dokunarak çağrınızı yanıtlayabilirsiniz. Yürürken ya da seyahat ederken ses seviyesini değiştirmek ya da medya düğmelerini kullanmak bir dokunuş kadar rahat olacak.

8 Saate Kadar Oynatma Süresi

Kulaklığınız gün boyunca size kablosuz müzik keyfi yaşatacak. Özellikle uzun yolculuklar esnasında 8 saate kadar oynatma süresi sayesinde büyük rahatlık sağlayacak üstün ses kalitesini kesintisiz yaşayabileceksiniz.

Özellikler

 • Uyumluluk: Tüm bluetooth cihazlar ile yumlu
 • Güç Girişi: Micro USB
 • Maksimum Batarya Ömrü: 8 saate kadar (Müzik)
 • Kulaklık Tipi: Kulak Üstü
 • Frekans Aralığı: 20 – 20.000Hz
 • Direnç: 32 Ohm
 • Kulaklık Boyutu: 40 mm
 • Bağlantı: Kablosuz/Kablolu (3.5 mm)
 • Kablosuz Erişim Mesafesi: 10 metreye kadar
 • Bluetooth Profilleri: A2DP/HSP/HFP/AVRCP
 • Mikrofon: Var
 • Kablo sahildir ( 3.5 mm)

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın