7.1 Surround Ses

Trust GXT 350 Radius 7.1 Surround Kulaklık, zorlu oyun alanlarına açılan kapınızdır. Keskin surround ses özelliği sayesinde düşmanlarınızdan her zaman bir adım önde olacaksınız. Bu kulaklıkla zaferlerin kutlamalarının tadını çıkartmak için taçlandın.

Sürükleyici Deneyim

Radius kulaklıklı mikrofon seti tam potansiyelinizi serbest bırakacaktır. Her detayı doğrudan ileten güçlü 40mm aktif hoparlör üniteleri ile 7.1 surround ses ile donatılmıştır. Kulaklığınızı USB konektörüyle bağlayın ve anında yüksek kaliteli ses ve ses deneyimi yaşayın.

Savaş Alanında Yayılın

Trust kulaklığın aydınlatmalı tasarımı fark edilmek için anahtarınızdır. Düşmanlarınızı gölgede bırakacaksınız ve takım arkadaşlarınızı mikrofondaki entegre mavi LED ışıkları ve kulaklıklar ile başarıya doğru yönlendireceksiniz.

Yanlış İletişimi Bozguna Uğrat

Takım arkadaşlarınla aynı odadaymışsın gibi konuş. Ayarlanabilir mikrofonun net sesi, artık yanlış iletişimde yenilmemenizi sağlar.

Sonsuz Konfor

Ayarlanabilir mikrofon ve kafa bandı ile birleştirilen yumuşak ve konforlu kulak üstü pedleri, her seferinde uzun süreli oyun oturumları için ihtiyacınız olan rahatlığı sunar. Sıradaki şampiyon olmaya hazırsın.

Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Kulak Üstü
  • Frekans Aralığı: 18-20.000 Hz
  • Direnç: 32 Ohm
  • Kulaklık Boyutu: 40 mm
  • Duyarlılık: 117 dB
  • Mikrofon: Evet
  • Bağlantı: USB
  • Kablo Uzunluğu: 250 Cm
  • Uyumluluk: PC/ Laptop 

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın