GXT344 Creon

Katlanabilir mikrofon ve ayarlanabilir kafa bandına sahip bu kulak üstü oyun kulaklığı, tüm oyun ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılayacaktır. PC, dizüstü bilgisayar, PS4, Xbox One veya Switch'te oynamayı tercih ediyor olsanız da, zafer kazanma yolundasınız.

Herşey Kontrol Altında

40mm sürücü birimleri aradığınız sesi veriyor. 3,5 mm girişli 1 metrelik kabloyu konsolunuza bağlayın veya 1 metrelik uzatma kablosunu PC'nizde veya dizüstü bilgisayarınızda en iyi şekilde kullanmak için bağlayın. Zafer seslerini dinlemeye başlayın.

Savaş Alanında Yayılın

Trust kulaklığın aydınlatmalı tasarımı fark edilmek için anahtarınızdır. Düşmanlarınızı gölgede bırakacaksınız ve takım arkadaşlarınızı bu kulaklık ile başarıya doğru yönlendireceksiniz. Kendine dikkat et!

Etkili İletişim

Creon kulaklık, çok yönlü kayıt düzenine sahip katlanabilir bir mikrofon sunar. Arkadaşlarınızla konuşurken sesini kolayca alır. Mikrofonu sizin için en iyi olan herhangi bir pozisyonda bükebilirsiniz. Takım arkadaşlarınızla konuşurken bir kelime kaçırmayacaksınız. Sıralı uzaktan kumanda ile biraz huzur ve sükunete ihtiyaç duyduğunuzda ses seviyesini ayarlayabilir, mikrofonu sessize alabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Konfor

Creon, konforlu kulak üstü pedleri ile uzun ve yoğun oyun oturumları için tasarlanmıştır. Bunlar, arkadaşlarınızla veya aleyhinize bir savaş yaparken herhangi bir gürültüyü gidermeye yardımcı olur.

Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Kulak Üstü
  • Frekans Aralığı: 20-20.000 Hz
  • Direnç: 32 Ohm
  • Kulaklık Boyutu: 40 mm
  • Duyarlılık: 118 dB
  • Mikrofon: Evet
  • Bğlantı: USB
  • Kablo Uzunluğu : 100 cm+ 100 cm
  • Uyumluluk: PC, Laptop, PS4, Xbox One, Switch

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın