Uzun Oyun Seansları İçin Konforlu Kulak Pedleri

Hiçbir rahatsızlık hissetmeden, uzun süreler oyununuza devam edebilmeniz için tasarlanmış Trust kulaklık ile konforunu ve performansınızı artırabilirsiniz. Uzun süre kulaklık kullanımına bağlı oluşan ağrı ve uyuşmalar olmaksızın oynamanın tadını çıkarın.

 

Ayarlanabilir Baş Bandı ve Esnek Mikrofon

Kusursuz bir oyun deneyimi için kulaklığınızı ve esnek mikrofonunuzu kendi fiziksel özelliklerinize göre ayarlayabilirsiniz.

 

Kulak Üstü Ses Kontrolü

Kulaklığınızdaki ses kontrolü tek dokunuş kadar kolay ve rahat. Hiçbir ekstra çabaya gerek kalmaksızın tek düğme ile ses seviyesini düzenleyebilir ya da mikrofonunuzu sessize alabilirsiniz.

 

Derin Bas Özelliğine Sahip Yüksek Kaliteli Ses

Uzun dalgalar halinde yayılan bas seslerini sadece iyi kulaklıklarda duyabilirsiniz. Derin bas özelliğine sahip Trust kulaklık sayesinde benzersiz bir ses deneyimine hazır olun.

 

Bilgisayar Kullanımına Yönelik Dolanmaz 2 Metre Kablo

Kulaklığınızı çekmecenizden ya da çantanızdan çıkardığınızda kablo düzenlemekle uğraşmayabilirsiniz. Dolaşmaya karşı korumalı naylon şerit size hem zaman kazandıracak hem de kolaylık sağlayacak. (Konsol Kullanımı İçin 1 metre)

 

Konsollarla Birlikte Kullanım İçin

Konsol oyun deneyimlerini bir adım daha öteye taşımanız için tek ihtiyacınız olan, Trust kulaklığınızı oyun kumandasına bağlamak. (XBOX ONE, 2015 Kumandasına Gereksinim Duyar)

Özellikler

 • Kulaklık Tipi: Kulak Üstü
 • Frekans Aralığı: 20-20.000 Hz
 • Direnç: 36 Ohm
 • Kulaklık Boyutu: 50 mm
 • Duyarlılık: 112 dB
 • Mikrofon: Var
 • Bağlantı: 3.5 mm
 • Kablo Uzunluğu: 200 cm
 • Uyumluluk: PC / Laptop/PS4/XBoxOne (2015 Surumu Kumanda, 3.5mm Jack/Nintendo

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. Kulaklık Tipi Stereo
 2. Kullanım Tipi Kulak üstü
 3. Mikrofon Var
 4. Frekans Aralığı 20Hz - 20KHz
 5. Kablo Uzunluğu 2 m
Bağlantı Arayüzleri
 1. Bağlantı Kablolu
 2. Bağlantı Tipi 3.5 mm
Bağlantılar
 1. Bluetooth Yok

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın