Performansını Arttırmak İçin Notebook'unuzu Soğuk Tutar

Özellikle sıcak havalarda, yüksek performans gerektiren oyunlarda ya da çoklu işlemler esnasında notebook ısınma problemleri yaşanabiliyor. Performansı son derece olumsuz etkileyen bu sorunu kolayca aşabilir ve notebook’unuzun kusursuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

İdeal Hava Akımı İçin 4 Adet Kırmızı Aydınlatmalı Fan

Etkileyici tasarımıyla ilham veren 4 adet kirmizi aydinlatmali fan ile hem notebook’unuzun hem de sizin performansınız hep zirvede olabilir.

Optimal Konfor Icin 3 Şekilde Ayarlanabilir Yükseklik

Dizüstü bilgisayarınıza göre oturma şeklinizi ayarlamak zorunda değilsiniz. Soğutucu standınızın sizin tüm konfor ve performans ihtiyaçlarınız için tasarlanmıştır.

Fan Hızı Ayarlanabilir Hatta Kapatılabilir

Çalışmanızın yoğunluğu veya oyun sürenizin uzunluğuna bağlı olarak en iyi performans için fan hızınızı ayarlayabilir, sadece stand olarak kullanmak istediğiniz zamanlarda kapatabilirsiniz.

Özellikler

  • Bağlantı: USB Port (Fan Gücünü Çalıştırabilmek İçin)
  • Fan Sayısı: 4
  • Boyutlar: 406x286x30 mm
  • Maksimum Taşıma Kapasitesi: 5 kg
  • Yükseklik Ayarı: Var (3 adımlı)
  • Ürün Ağırlığı: 752 gr
  • Uyumluluk: 17.3 inçe kadar olan tüm dizüstü bilgisayarlarla uyumludur

PUANLAR

Genel Puan

5
1 2 3 4 5

1 kere puanlandı.

Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
5
Özellikler
1 2 3 4 5
5
Yorumlar
Müthiş bir şey.
1 2 3 4 5
Vehbi 10 Mart 2019

Ben böyle bir şey görmedim .

Yorum faydalı mı? 0 2
Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
5
Özellikler
1 2 3 4 5
5

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın