Sesinizi Dünyaya Duyurun

Yalnızca bilgisayarınızın mikrofonuyla bir sonraki büyük YouTube veya Twitch yayınlayıcısı olamazsınız. GXT252 Emita Plus USB Streaming Mikrofon tüm seslerinizi dünyanın duyması için mükemmel şekilde yakalayacaktır. Akışlarınızı, podcast'lerinizi, seslendirmelerinizi ve akustik müziğinizi doğru bir şekilde yakalamak için tripod standı ve yüksek hassasiyetli kardioid kayıt düzeni ile birlikte gelir.

Spot Işığında Eğlence

Eğlenceli tasarımın yanı sıra, Trust Gaming’in Emita mikrofonu sıcak, zengin ve net bir ses üretimi sunar. Akustik enstrümanların yanı sıra vokalleri de yakalar. Emita mikrofonunu Twitch, YouTube veya seçtiğiniz herhangi bir platformla kullanım için mükemmel bir hale getirir.

Odaklanın

Kardioid kayıt modeli, minimum arka plan gürültüsüyle yüksek hassasiyetli, zengin ses kaydetmeyi mümkün kılar. Odaklanmış sesleri, tam olarak istediğiniz şekilde kaydetmenize olanak sağlar. Sadece 1.8m USB kablosunu bağladığınızda mikrofon anında herhangi bir PC ve dizüstü bilgisayarda çalışacaktır. Kurulum ya da sürücü gerekmez.

Herşey Kontrol Altında

Açıyı ayarlayın ve tüm izleyicilerinize mükemmel bir şekilde sesinizi duyulabilirsiniz. 

Özellikler

  • Frekans Aralığı: 18Hz – 21.000Hz
  • Ses Basınç Seviyesi: 135 dB
  • Gürültü Azaltma: Evet
  • Bağlantı Tipi: Kablolu (USB)
  • Uyumluluk: USB portuna sahip PC ve USB
  • Kablo Uzunluğu :290 cm

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Bağlantı Arayüzleri
  1. Bağlantı Tipi USB

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın