Hareket Serbestliği İçin 3.5 Metre Kablo

Oyun esnasında hareket kabiliyetinizi sınırlamamanız ve dilediğiniz uzaklıktan rahatça oynayabilmeniz için kablo uzunluğu 3.5 metreye kadar artırılmıştır.

2 Oyun Kumandasını Şarj Etmek İçin Sadece 1 USB Kullanın

Konsolunuz önündeki kablo karmaşasını ortadan kaldırabilir ve tek USB ile 2 oyun kumandasını şarj edebilirsiniz. Kısa bir yemek molası verdiniz ya da telefonla konuşmanız gerekti. Konsol bekleme moduna girse dahi kumandalarınız şarj olmaya devam edecektir.

Oyun Sırasında Şarj Edin

Kumandanızın şarjı bittiği için oyununuzu yarıda bırakmanıza gerek yok. İki kumandayı birden aynı anda ve oyun esnasında şarj ederek oyun keyfinizi asla bölmeyin.

Dayanıklı ve Esnek Kablo

Oyun heyecanı ile yapılan ani hareketler ya da saklama koşulları kabloların ömrünü kısaltır. Dayanıklı ve esnek kablo yapısı tüm çekmelere, eğilmelere, bükülmelere ve sıkışmalara karşı dayanıklıdır.

Özellikler

  • Hareket serbestliği için 3.5 metre kablo
  • 2 oyun kumandasını şarj etmek için sadece 1 USB kullanın
  • Oynatma sırasında şarj edin
  • Dayanıklı ve esnek kablo
  • Konsolunuz bekleme modundayken de şarj eder
  • Boyutlar: 210 x 100 x 25 mm

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın