Performansını Arttırmak İçin Bilgisayarınızı Soğuk Tutar

Özellikle sıcak havalarda, yüksek performans gerektiren oyunlarda ya da çoklu işlemler esnasında dizüstü bilgisayarınızda ısınma problemleri yaşanabiliyor. Performansı son derece olumsuz etkileyen bu sorunu kolayca aşabilir ve bilgisayarınızı kusursuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Büyük Kırmızı Aydınlatmalı Fan

Farklı noktalarda bulunan fanlara rahatça ulaşabilen ve etkileyici tasarımıyla ilham veren ekstra büyük fan ile hem notebook’unuzun hem de sizin performansınız hep zirvede olabilir.

Sessiz Çalışan Fan

Özellikle gecenin ilerleyen saatlerinde kimseyi rahatsız etmeden çalışacak sessiz soğutma fanı ile oyun keyfiniz hiç bölünmesin.

Özellikler

  • 17.3 inç dizüstü bilgisayarlar için uyumludur
  • Bağlantı: USB Port (Fan gücünü çalıştırabilmek için)
  • Fan Sayısı: 1
  • Boyutlar: 304 x 360 x 55 mm

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın