Tüm Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlarla Uyumludur

Tek bir kulaklık ile iş yerinizdeki, evinizdeki ya da seyahat esnasında gideceğiniz bir internet kafedeki tüm bilgisayarlardan üstün ses kalitesi alabilirsiniz.

Çevrimiçi Oyun, Müzik ve Skype Uygulamaları İçin İdeal

Arkadaşlarınızla birlikte heyecanlı bir oyun maratonuna başladınız ya da uzaktaki bir sevdiğinizle görüntülü konuşma yapıyorsunuz. Trust kulaklık üstün ses kalitesi ve ayarlanabilir esnek mikrofonu ile oyun, müzik ve sohbet deneyimlerinizi en konforlu hale getirir.

Ayarlanabilir Yumuşak Pedli Başlık Bandı

Kendi fiziksel özelliklerinize göre rahatça ayarlayabileceğiniz Trust kulaklık, geniş yastıklı kulak pedleri sayesinde konforlu bir deneyim vaat eder. Uzun süre kulaklık kullanımlarında hiçbir ağrı ya da uyuşma hissetmemenizi sağlar.

Entegre Ses Denetimine Kolay Erişim Sağlar

Müzik dinlerken, film izlerken, telefon görüşmesi yaparken ya da oyun oynarken ses seviyesini belirlemek için hiçbir ekstra çaba sarf etmenize gerek yok. Entegre ses denetim ruleti sayesinde sesi anlık olarak, dilediğiniz kadar açıp, kısabilirsiniz.

2.5 Metre Ekstra Uzunlukta Kablo

Bilgisayar başında vakit geçirirken ayağa kalkmanız ya da yan taraftaki sehpadan bir şey almanız gerekti. 2.5 metre ekstra uzun kabloya sahip Trust kulaklık sayesinde dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz ve kulaklık takıp çıkartma zahmetine katlanmazsınız.

Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Kulak Üstü
  • Kulaklık Boyutu: 50 mm
  • Mikrofon: Var
  • Bağlantı: 3.5 mm
  • Kablo Uzunluğu: 250 cm
  • Uyumluluk: PC/Laptop
  • Boyutlar: 245 x 190 x 90 cm

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın