Kablolu (PC/TV) Olarak 2.1 Ahşap Hoparlör Set ile Bağlayın

Mükemmel ses deneyimini televizyonunuzda film izlerken; bilgisayarınızda oyun oynarken veya muzik dinlerken çıkartabileceksiniz.

Yerden Tasarruf Eden Yatay Tasarım

Kullanacağınız ortamda mükemmel uyumluluk sağlayan tasarım. PC Monitörünüzün ve TV ekranınızın altına konumlandırabilirsiniz.

Zengin Stereo Ses

Taşınabilir hoparlörünüz ile bulunduğunuz ortama enerji katabilir, iddialı sesiyle bu enerjiyi herkese aktarabilirsiniz. Kompakt tasarımı sayesinde müziğin coşkusunu gittiğiniz her yere götürebilmenize olanak sağlar.

Büyük ve Işıklı Ses Ayar Düğmesi

Tasarım, rahatlık ve mükemmel ses deneyimini tek bir ürünle yaşayacaksınız. Ses çubuğu üzerinden ses kontrolünü subwoofer üzerinden bas kontrolünüzü rahatlıkla yapabilirsiniz.

Akıllı Güç Yönetimi

Ses çubuğunuz ve subwooferınızı açık bıraktım derdiniz olmayacak. Hoparlörünüzü kullanmayı bırkatığınızda belli bir süreden sonra kendini sizin ona komut vereceğiniz ana kadar beklemeye devam edecektir.

Özellikler

  • Bağlantı Tipi: Kablolu
  • Ses Gücü: 40 W (20 RMS)
  • Ses Girişi: 3.5 mm
  • Ses Çıkışı: 3.5 mm
  • Dahili Mikrofon: Yok
  • Mikrofon Bağlantısı: Var
  • Giriş Gücü: 12W
  • Su Geçirmez: Hayır

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın