Tüm GoPro ve Diğer Desteklenen Markalarla Uyumludur

Aksiyon kameranızın markası ve modeli ne olursa olsun mükemmel uyumu hissedin. (Bileklik, karabina kancası, evrensel vida adaptörü ve GoPro kameraları için başparmak vidası kutu içerisine dahil olup bu aparatlar yardımı ile uyum sağlayabilecek marka ve modeller ile uyumludur.)

Tek Elle Fotoğraf veya Video Çekin

En iyi anlarınızı yakalamak hiç bu kadar keyifli ve kolay olmamıştı. Zorlu ve macera dolu anlarınızı bile aksiyon kameranıza bağlayacağınız Selfie çubuğu ile mükemmel anlara çevirebileceksiniz.

Heryerde Sizinle

Dilediğiniz mevsimde, dilediğiniz ortamda; ister su altında, ister paraşüt yaparken veya kayak yaptığınız sırada kullabileceğiniz mükemmel tasarımı ile ortamınıza ayak uydurabilen kilitlenebilir selfie çubuğudur. Paslanmaz alüminyumdan dayanıklı tasarımı ve yumuşak teleskopik sapı suda kullanım için idealdir.

En İyi Çekim Açınızı Ayarlayın

Açınızı belirlerken arkanızda kalan detayları bu durumdan mahrum bırakmayın. 90 cm'ye kadar uzatılabilir yapısı ile mükemmel selfie ve videolar için dilediğiniz açıyı bulmak artık çok kolay.

Diğer Aksiyon Kameralarınızı Bağlayın

Marka veya model değiştimeniz selfie çubuğunuzun da değişeceği anlamı taşımaz. Tek bir ürün ile ortamda bulunan farklı aksiyon kameralarınıda rahatlıkla bağlayabilirsiniz. Ürüne, diğer aksiyon kamerası markalarını desteklemek üzere bileklik, karabina kancası, evrensel vida adaptörü ve GoPro kameraları için başparmak vidası dahildir.

Özellikler

  • Tüm GoPro ve diğer desteklenen markalarla uyumludur
  • Tek elle fotoğraf veya video çekmenizi, kendi portrenizi çekmenizi veya takip çekimi yapmanızı sağlar
  • Paslanmaz alüminyumdan dayanıklı tasarım ve yumuşak teleskopik sapı suda kullanım için idealdir
  • En iyi çekim açısı için 90 cm'ye kadar uzatılabilir
  • Ürüne, diğer aksiyon kamerası markalarını desteklemek üzere bileklik, karabina kancası, evrensel vida adaptörü ve GoPro kameraları için başparmak vidası dahildir.

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın